top of page
83250086_221479792345078_828415416772801

Aldona Skrzypoń-Powroźnik

27-letnia mama rocznego synka Ksawerego oraz szczęśliwa żona z marzeniami. Z wykształcenia politolog. Swoją debiutancką książkę zawdzięcza synkowi, który umożliwił jej tworzenie swoimi popołudniowymi drzemkami. Swoje książki publikowała na platformie internetowej Wattpad, zyskując tym samym grono wiernych czytelniczek.

Odzyskam Cię!

Książka opowiada o losach Ani, 24-letniej dziewczyny, która poznaje mężczyznę po 30-stce. Chłopak prowadzi rozrywkowy tryb życia, różni się diametralnie od Ani, która jest przysłowiową szarą myszką, dziewczyną o duszy romantyczki, do tego dziewicą. Mimo różnic ich dzielących zbliżają się do siebie i próbują ze sobą być.

 

Po jakimś czasie porzucona dziewczyna dowiaduje się, że jest w ciąży. Wraca do rodzinnego domu w Rzeszowie ukrywając swój stan. Michał próbuje ją odzyskać...

 

Ich relacji stale przeszkadzają była dziewczyna Michała, zazdrość, nieporozumienia oraz tajemnica rodzinna, która burzy jego świat.

odzyskam cie3.png
Oddaj mi go! front.jpg

Oddaj mi go!

Karolina, to śliczna 25-latka, która właśnie zakończyła swój długoletni związek. Ma dobrą pracę, wykształcenie, ale do pełni szczęścia brakuje jej miłości. Poznaje chłopaka, który budzi w niej uczucia, jakich dotąd nie zaznała. Zapoznaje ją z seksem, który do tej pory kojarzył się jej z monotonią, a przede wszystkim z brakiem orgazmu. Jest nareszcie szczęśliwa oraz zaspokojona.

Tomek, to facet przed trzydziestką, którego największa miłością jest praca. W momencie poznania Karoliny jest w wieloletnim związku, ma narzeczoną oraz … zaplanowany ślub.

Książka inspirowana prawdziwą historią. Nasycona erotyzmem, namiętnością i pożądaniem.

bottom of page