Alex Sand

Alex Sand to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się kobieta uważająca przez wiele lat, że pisanie książek się nie opłaca, więc nie będzie tego robić. Mimo doskonałych ocen, jakie w czasach szkolnych otrzymywała za pisane przez siebie opowieści oraz mimo tego, że kochała pisać i formować na papierze losy wymyślonych bohaterów - wraz z opuszczeniem szkolnej ławy schowała swoją pisaninę do szuflady, do której miała już nigdy nie zajrzeć. Przez chwilę studiowała marketing i zarządzanie, chemię oraz filologię angielską, by ostatecznie ukończyć studia dające jej uprawnienia do wykonywania zawodu masażystki. Co ciekawe, w zawodzie tym nie przepracowała ani jednego dnia.

Po powrocie z pracy zagranicą (Wielka Brytania i Niemcy), rzuciła się w wir internetowych możliwości, odkrywając tworzenie stron www, pozycjonowanie, reklamę, buzz marketing, systemy do zarabiania online, programy partnerskie, rynek forex i kryptowaluty. I pewnie w jej życiu nie zmieniłoby się nic, gdyby nie… koronawirusowa pandemia. To właśnie w jej pierwszych miesiącach, przytłoczona ilością nerwowych informacji, stresów i wizji tego, że oto właśnie świat się wali i nigdy nie będzie już taki sam, zaczęła szukać dla siebie odskoczni. Czegoś, co sprawi, że w jej głowie pojawią się myśli dalekie od pandemicznych wiadomości. Wtedy otworzyła Word’a i zaczęła pisać.

Nie zapomnisz o tym, co Ci zrobiłem

Masz czasem wrażenie, że to, co kiedyś zrobili Ci inni, odbija się dziś na Twojej rzeczywistości i utrudnia zbudowanie nowej, poważnej relacji? Mam dla Ciebie złą wiadomość. To nie jest wrażenie.

Cassie jest agentem ubezpieczeniowym i właśnie przeprowadziła się z Monachium do Berlina w poszukiwaniu nowej pracy. Jack jest synem prezesa dużej korporacji ubezpieczeniowej. Życie łączy ich losy na dworcu głównym w Berlinie, gdzie ona zanurzona w trudnych wspomnieniach o mały włos nie wpycha go pod pociąg. To właśnie na tym dworcu, wiele lat temu jej matka została brutalnie zgwałcona, a ponieważ nie zdecydowała się wtedy na usunięcie ciąży będącej efektem tego gwałtu, to na świat przyszła właśnie ona, Cassie. Jak wygląda życie kobiety, która wie, że nie jest owocem miłości tylko okrutnej przemocy?

Jack wydaje się mieć wszystko. Pieniądze, kobiety, dobrą pozycję społeczną, nienaganny wygląd. Czy jednak i on nie ukrywa czegoś przed światem? Czy nie chowa się za maską idealnie dopasowanego garnituru wiedząc, że pod spodem są tylko blizny tego, co lata temu zrobił mu ktoś najbliższy?

Losy tych dwojga łączą się w jednej firmie i choć wzajemne tajemnice, których nie chcą sobie wyjawić utrudniają im otwarcie się na nową znajomość, to coś ich ku sobie przyciąga. Czy trudna przeszłość i wewnętrzne „połamanie” bohaterów nie sprawi, że przegapią oni coś ważnego?

Inteligentne Male Model