top of page

Alicja Wlazło

Alicja Wlazło ur.10.10.1990, absolwentka filologii angielskiej. Szczęśliwa żona oraz matka dwóch wspaniałych synów. W 2018 zadebiutowała powieścią fantastyczną Mrok, rozpoczynającą cykl Zaprzysiężeni. W marcu 2019 w antologii Siła jej piękna ukazało się jej opowiadanie obyczajowe Kroczek po kroczku. W roku 2020 ukazał się drugi tom cyklu Zaprzysiężeni, Iskra, oraz romans sensacyjny Nim nadejdzie świt.

Tkaczka niepowtarzalnych historii, dla której nie ma rzeczy niemożliwych; a marzenia są po to, by po nie sięgać. W książkach stawia na emocje oraz niespodziewane zwroty akcji. Czytelnicy stwierdzili, że przydomek Cliffhanger idealnie do niej pasuje.

Zakład (nie)idealny

Marise, rozchwytywana pani seksuolog ma szczęście w biznesie, jej interes rozkwita, a ona sama czuje się kobietą spełnioną – przynajmniej zawodowo. Jeśli chodzi natomiast o sercowe sprawy nie potrafi zbudować stałego związku, zadowalając się jednorazowymi przygodami z o wiele młodszymi od niej mężczyznami. Żaden jednak nie jest w stanie jej zadowolić. Żaden… dopóki na jej drodze nie stanie tajemniczy Zarius. Mężczyzna równie tajemniczy, co przebiegły i w dodatku podający się za jednego z jej klientów. A wszystko po to, by poznać Marise bliżej i zrozumieć, za jaką cenę będzie skłonna sprzedać swój dom, który stoi dokładnie w miejscu, gdzie Zarius chce postawić swój nowy hotel.

Kobieta jednak nie zamierza ułatwić mu zadania i proponuje zakład, który wywróci życie tej dwójki do góry nogami i sprawi, że stanie się ono o wiele ciekawsze…

Czy Marise i Zarius znajdą nić porozumienia, czy też walka o dom sprawi, że oboje stracą szansę na szczęśliwe zakończenie?

Pełna humoru historia oprószona szczyptą pikanterii sprawi, że nie będziecie mogli wyjść z łóżka… z powodu czytania, oczywiście.

alicja.png

I już cię nie zobaczę

...

I już cię nie zobaczę2.jpg
bottom of page