Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Andrzej F. Paczkowski

Andrzej F. Paczkowski – urodzony w 1982 roku w Wodzisławiu Śląskim. Debiutował w roku 2011 nowelą obyczajową „Bo moje siostry”, następnie wydał m.in. książkę dla młodzieży „Melancholii” czy groteskę „W grobie ci do twarzy”. Od wielu lat mieszka w Czechach.

Spadek Barbary Tryźnianki

Dla trojga rodzeństwa nastają ciężkie czasy. Kiedy ich ojciec umiera, okazuje się, że spadek, ogromny majątek, otrzymuje nieznana nikomu Barbara Tryźnianka. Rozsierdzone rodzeństwo postanawia za wszelką cenę odnaleźć tajemniczą kobietę.Jednakże o Barbarze Tryźniance nikt nigdy nie słyszał i nikt jej nigdy nie widział. Jakby zapadła się pod nią ziemia.

Kim jest kobieta wskazana przez ojca na wykonawczynię testamentu? Jak ją odnaleźć? I czy kobieta zwróci to, co jej się, według innych, nie należy? Dlaczego też ojciec przekazał majątek obcej kobiecie? Na te i wiele innych pytań znajdzie czytelnik odpowiedzi w tej porywającej powieści.

Kronika czarownic. Pokolenia widzących

Kronika czarownic opowiada o losach kobiet z niezwykłego rodu, potrafiących więcej niż zwykli ludzie. Historia rozpoczyna się w 1681 roku w Norwegii, w momencie ataku dżumy.
Ingrid została sama na świecie, wszyscy z jej rodziny umarli na zarazę. Pewnej mroźnej nocy kobieta rodzi dziecko. Aby uratować życie córki wybiera się do lasu do chatki w której żyje stara czarownica Zorina. Ingrid udaje się zaprzyjaźnić z kobietą. Uczy się jak pomagać chorym oraz jak sporządzać leki i maści. Widzi też dusze zmarłych.
Pewnego dnia ponownie spotyka kata, człowieka który jest ojcem jej dziecka. Oboje marzą o spokojnym życiu, jednakże w Norwegii panuje polowanie na czarownice, a Ingrid zostaje oskarżona o czary. Oboje uciekają do doliny Ludzi Lodu, gdzie panuje smutek i niepoznane zło.
Kiedy udaje im się wreszcie opuścić dolinę okazuje się, że życie nie będzie dla nich łaskawe, zabierając wszystko, na czym im zależało.

Zniszczone pianino

Po śmierci kuzyna Chris postanawia zaopiekować się jego żoną a swoją dawną przyjaciółka, Anną. Kobieta z dwójką dzieci przyjeżdża do ogromnej rodowej posiadłości w Kornwalii i osiada w niej na stałe.
Rodzina Chrisa posiada jedną z największych firm produkujących herbatę na Cejlonie i tam właśnie, podejrzewając niecne zamiary syna, wysyła go matka, która postanawia zapobiec rodzinnej tragedii. Wkrótce wysyła do niego Annę.
Chris jednak nie potrafi zapomnieć syna Anny, siedemnastoletniego Edwarda umierającego na suchoty. Edward gra na pianinie i oczarował mężczyznę od samego początku. Jednakże z dnia na dzień opuszczają go siły.
Niezrozumiała siła jaka ciągnie Chrisa do syna zakochanej w nim kobiety, sprawia, że pomiędzy nimi dochodzi do nieoczekiwanego zbliżenia. Lecz Chris widzi w twarzy Anny Edwarda i jego uczucia stają się coraz bardziej niebezpieczne i poplątane.
Trójkąt miłosny jaki powstaje pomiędzy nimi będzie miał katastrofalne skutki.


Czy można kochać kogoś miłością czystą i niesplamioną fizyczną miłością?
Jak zachowa się Anna kiedy prawda wyjdzie na jaw?
Czy sam Chris zrozumie własne uczucia jakie nim targają?


Szaleństwo, jakie zrodzi się w duszy jednego z bohaterów, doprowadzi do tragedii o jakiej im się nie śniło. I doprowadzi tak miłosną historię do końca.
 Miłość. Zazdrość. Zło. Zdrada. Brak spełnienia. Sekret. Szaleństwo. Bezsilność. To wszystko znajdzie się na łamach tej książki.