top of page

Angelika Łabuda

Angelika Łabuda urodzona 13 listopada 1997 roku na dolnym śląsku, dietetyk kliniczny z wykształcenia. Założycielka bookstagrama @book_by_angeline . Miłośniczka dobrej kawy i książek, zwłaszcza romansów i erotyków. Właścicielka dwóch rudych kotów, Garfielda i Gepetta. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła na Wattpadzie, gdzie opublikowała swoją debiutancką powieść pt ,,Cassiano Boss". 

Meksykański kartel

PSX_20201022_170055.jpg

Ona — kobieta z przeszłością, która ukształtowała jej teraźniejszość. Zabijanie było jej profesją, dzięki której mogła spłacać dług. Każdy jej cel musiał spełniać określone warunki, ale nie spodziewała się, że dla niego, dla numeru sześćdziesiąt dziewięć, złamie wszystkie swoje zasady. On – Mężczyzna, który od dziecka był tresowany na króla kartelu. Bezwzględny charakter, zimy drań. Przywódca, na którego zostaje wydany wyrok śmierci. Los połączy tych dwoje i zacznie się gra na śmierć i życie. Miłość może pojawić się nawet wtedy, gdy celujesz do niej z broni, ale gdy spojrzysz w jej oczy, nie będziesz w stanie pociągnąć za spust. Czy w niebezpiecznym świecie karteli jest miejsce na miłość? Czy ta dwójka zaryzykuje dla siebie wszystko?

Meksykański_kartel.jpg

Pierwszy stopień piekła

Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, aby zdobyć to, czego pragniesz?

 

Życie udowodniło jej, że nie można grać fair. W końcu, jeśli mężczyzna oszuka cię, wykorzysta i zdradzi, równie dobrze ty możesz to zrobić.

 

Arianna to młoda, ambitna dziennikarka, która pracuje w nowojorskiej stacji telewizyjnej, gdzie prowadzi program o show-biznesie. Całe życie ciężko pracowała, by odnieść sukces, jednak wraz ze spadkiem popularności i oglądalności, jej praca wisi na włosku. Musi znaleźć nowy, gorący temat, który ponownie przyciągnie widzów. Nie sądziła tylko, że okaże się nim przystojny, bogaty, przyszły prezes Wolf Ind., Theodore Easton. Mężczyzna mimo, że ceni swoją prywatności, zbyt łatwo ulega pięknym kobietom.

 

Historia, w której nikt nie gra czysto i nie mówi prawdy.

Dla niego warto zgrzeszyć! A już na pewno, warto skłamać. 

Pierwszy_stopień_do_piekła.jpg
bottom of page