Anna Fobia

Urodzona 03.07.1984 roku w Bielsku-Białej, od kilkunastu lat mieszka w wietrznej i zawsze zielonej Irlandii. Tworzy pod pseudonimem Anna Fobia. Mama najcudowniejszej córeczki na świecie i właścicielka odważnego, czarnego królika o wiele  mówiącym imieniu Bobek.
Uwielbia czytać i odkąd pamięta jej głowa zawsze pełna była różnych, ciekawych pomysłów, lecz brak było jej odwagi, aby się nimi podzielić. Tak było aż do stycznia 2018 roku, kiedy po raz pierwszy opublikowała swoją opowieść na Wattpad.com.
Prócz książek kocha również rockową muzykę, podróże i wszystkie zmysły, bo dzięki nim może poczuć trawę pod stopami, krople deszczu na nosie oraz ciepłe promienie słońca, które ogrzewają ciało i przenikają w głąb duszy.
Tak sama mówi o swojej twórczości: „W moim pisaniu znajdziecie odrobinę mnie i szczyptę tego, kim chcę być. Część tego, kim nigdy nie będę i tę, którą zawsze byłam, a wszystko to posłodzone magią, którą wymyśliłam”.

Anaid. Niezwykły umysł

Zieleń jej oczu nie była zwykłym kolorem!
Spojrzenie kryło coś niecodziennego i w zależności od nastroju – potrafiło przybierać różne kolory tęczy… Czy ktoś widział coś podobnego?

Przyjazd do Irlandii okazał się najlepszym i zarazem najgorszym, co spotkało Anaid. Dom, w którym zamieszkała, przywiał tornado wspomnień, a przepaść nad szmaragdowymi klifami wabiła tajemniczą mocą, wcale nie kusząc śmiercią, lecz odpowiedziami na pytania, których dziewczyna nawet nie zdążyła zadać.
Światełkiem w jej życiu okazało się poznanie Caluma i magia muskająca ich ciała, gdy przebywali w pobliżu siebie. Tylko przy nim ciągłe przeczucie, że utknęła w złym miejscu i czasie – rozmywało się, a każdy jego pocałunek wnosił porcję prawdy do serca dziewczyny. Niestety gdy połączyli w miłości nie tylko dusze, ale również ciała – doszło do tragedii. Anaid poznała mroczną część siebie, o której istnieniu nie miała pojęcia i nie potrafiła jej kontrolować.
Pomoc Caluma w rozwiązaniu sekretów pamięci nie mogła być wystarczająca… Klucz do prawdy krył w swoim wnętrzu tajemniczy chłopak – Kaiden. Tych troje znało się w przeszłości, która rozdzieliła ich drogi.

Dwa światy, które łączy jej historia.
Dwie różne miłości, które łączy ta dziewczyna.
Anaid – Niezwykły zmysł!
ZOBACZ! POCZUJ! ZAUFAJ!

Trzy serca, które wyruszyły kiedyś w oddzielną drogę, będą musiały się spotykać i połączyć w strzępach wspomnień.

W spowitych mrokiem lasach Alaski, dzika natura rządzi się własnymi prawami. Manipuluje z rozmysłem i przynosi nie tylko śmiech lecz również łzy. Zaskakuje cudami i stawia na swej drodze nieznajomych, mając w tym swój ukryty cel.

Aistis – mężczyzna o wilczym wnętrzu. Sierota i podrzutek. Przystojniak, o którym krążą tajemnicze historie związane z rękawiczkami, których nigdy nie ściąga. Samotnik z coraz słabiej bijącym sercem.

Izis – jagodowe tornado! Jej buzia rzadko kiedy się zamyka. Z powodu problemów z alkoholem, ojciec wysyła ją na Alaskę, żeby uporządkowała swoje życie.

Między bohaterami rodzi się namiętny romans i niecodzienne uczucie. Izis zakłóca spokojne życie Aistisa i budzi uśpioną w nim dzikość, skrytą za jego dwukolorowymi oczami. Dzięki niej serce mężczyzny podejmie walkę o życie.

Wejdź w świat wypełniony pożądaniem, miłością oraz magią. Poznaj życie pełne tajemnic, które mogą zrujnować nawet najpiękniejsze uczucie. Wsłuchaj się w rytm matki natury, która dopuści się wielkich tragedii, aby prawdziwa miłość mogła zwyciężyć.

Pustkowia spokoju

Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.