Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Anna Głowacz

Anna Głowacz urodziła się w 1986 roku w Jaworznie. Już w szkole średniej złapała bakcyla na pisanie i uczęszczała do liceum o profilu humanistyczno- dziennikarskim. Po maturze wyjechała do Anglii, gdzie pracowała i studiowała na kierunku biznesowym w Cambridge. Po sześciu latach wróciła do polski i założyła swoją własną firmę o profilu Agencji reklamowej, którą prowadzi do dziś. Jest żoną i mamą 2 letniego synka. Uwielbia zwierzęta i sama posiada dwa duże owczarki, które traktuje jak swoje dzieci. Lubi podróżować, czytać książki i oglądać filmy. Jej największą pasja jest jednak pisanie, na które zawsze stara się znaleźć czas.

Saga Moonsun. Klucz Angeliusa

Naomi uważa się za zwykła dwudziestolatkę. Wyprawa do Yellowstone wraz z grupą jej przyjaciół, w niezwykłych okolicznościach, przewraca całe jej życie do góry nogami. Przyjemny kemping w ciągu kilku minut przeradza się w walkę o życie, w której zwykły śmiertelnik nie ma szansy przetrwać. Z pomocą przychodzi James – przystojny chłopak z grupy biwakującej w pobliżu. Wspólnymi siłami próbują znaleźć sposób na przetrwanie.
To właśnie Jamesowi, Alfa Woolfgenów, którym okazuje się być ojciec Naomi, powierzył zadanie obudzenia w Naomi mocy Woolfgenów, Tylko dzięki nim będzie ona w stanie przetrwać to co nadchodzi. Okropne huragany, tornada i palący czerwony deszcz to dopiero początek, a wróg na usługach pana piekła nie ma zamiaru na tym poprzestać. Czarna magia ogarnia niebo i ziemię siejąc spustoszenie.
Jest tylko jedno wyjście. Naomi jak najszybciej musi dowiedzieć się kim jest i obudzić w sobie potęgę Moonsun. Bo tylko Moonsun będzie w stanie wszystkich ocalić i pokonać próbującego wydostać się na powierzchnię władcę piekieł – Katrona.
Czy Naomi obudzi wszystkie swoje moce, nim Kometa Artemidy otworzy bramy piekieł?
Kim są tak naprawdę jej rodzice i dlaczego ukrywali przed nią jej pochodzenie?
Czy odnajdzie klucze do bramy piekła, by uwięzić w nim Katrona już na dobre?
Jak wiele będzie musiała poświęcić by wygrać?
Nic z czym przyjdzie jej się zmierzyć, nie będzie proste. Ale za każdym razem będzie próbowała!

Druga szansa

Gdy Marcin ginie w wypadku, rozsypuje się całe jej życie. Nie chce już trwać bez niego. Jest słaba, bez niego czuje się nikim...wokoło widzi jedynie pustkę.. Mało brakowało, a by się poddała. 

Budzi się przywiązana do krzesła, w ciemnym pokoju. Całkowicie przerażona. Nie ma pojęcia co się stało i gdzie się znajduje. 

Odkąd dowiedziała się, że jest w ciąży znalazła w sobie siłę by walczyć. Tylko to jej zostało po Marcinie. Mała istota, która do końca życia miała jej o nim przypominać.  Nie wie jeszcze jak ale musi uciec...Musi ocalić synka, cokolwiek miało by to oznaczać...

Gdy po raz pierwszy słyszy od porywaczy imię swojego męża zamiera. Szukają go i zrobią wszystko by im się udało. Za wszelką cenę próbują wydobyć z niej informacje jakich ona nie jest w stanie im udzielić. Uporczywie powtarza im, że umarł. Oni jednak nie dają za wygraną. Wszystko zaczyna jej się mieszać...To co mówią...W jaki sposób mówią...Jakby byli pewni że...Czy to może być prawda? 

Czy okłamywał ją przez te wszystkie cudowne lata jakie spędzili razem? Łudzi się...Oj jak ona się Łudzi, aby tak właśnie było...

 

Zycie nie zawsze jest dla nas łaskawe. Niezależnie jednak od tego ile razy los sprawi, że upadniemy, zawsze dostajemy od niego drugą szansę. Od nas samych zależy czy i jak ją wykorzystamy...