Anna Kucharska

Anna Kucharska – mama zakochana w swoich dzieciach, która traktuje macierzyństwo jak największą przygodę życia. Introwertyczka, zamknięta w świecie liter na własne życzenie. Towarzyska wybiórczo. Z wykształcenia dziennikarz oraz politolog. Z zamiłowania recenzent, prowadząca blog recenzje-anki.blogspot.com. Gdyby była zwierzęciem, to zdecydowanie pandą. Pała niepohamowaną miłością do zielonego i czarnego. Niepoprawna optymistka i melancholijna marzycielka, wciąż chodząca z głową chmurach i łaknąca dobrych emocji. Wymyśla nowe historie, obierając ziemniaki, zmywając naczynia i biorąc kąpiel.

„Dom Beaty” to jej trzecia wydana powieść. Wcześniej, sygnowane jej nazwiskiem, ukazały się „Całkiem dobra książka o miłości” (2014 rok) oraz „Numer telefonu” (2015 rok). Na swoim koncie ma również udział w antologii „Blogowe dbajki” z 2011 roku, gdzie znalazła się bajka jej autorstwa – „Pomarańczowa choinka”, wówczas jeszcze pod panieńskim nazwiskiem. Ta sama opowiastka znalazła się w 2012 roku w audiobooku „Wyjątkowe święta Kiko, Niko i Sokratesa”.

Na platformie wattpad.com publikuje pod pseudonimem Szanuka.

Dom Beaty

Czym jest dom? Czy to tylko miejsce zamieszkania lub tymczasowego pobytu? Czy może „dom” to coś więcej? Może to miejsce wypełnione miłością i uśmiechami? A może „dom” nie jest nawet drewnianą lub murowaną konstrukcją?

Beata Polska, trzydziestopięciolatka z bagażem doświadczeń, będzie musiała odpowiedzieć sobie na to pytanie. Kiedy los niespodziewanie zmusza kobietę, aby powróciła do ojczyzny, ta jeszcze nie wie, że w rodzinnej Wetlinie dostanie szansę na odnalezienie samej siebie. Szansę na nowe, pełniejsze i szczęśliwsze życie. Tylko czy Beata odważy się z niej skorzystać? Czy okrutne wspomnienia z przeszłości w końcu uwolnią ją od siebie?

Czy istnieje miłość, która jest lekiem na całe zło? I czy istnieje dom, który nie ma konkretnego adresu, ale jest czymś, co wzywa do siebie z wielką, niewyobrażalną siłą?

„Dom Beaty” to książka, która odpowiada na te pytania. To opowieść o tym, że warto pokonać swoje lęki, aby nareszcie móc doświadczyć prawdziwego szczęścia.

Wiosenne porządki

Aleksandra Kryszkiewicz wraz z rodzicami prowadzi rodzinną agroturystykę w Polańczyku. Kocha Bieszczady i swoje zajęcie. A gdy tylko ma wolną chwilę chodzi nad Zalew Soliński i tam w swoim tajemnym zaułku rozmyśla lub po prostu delektuje się ciszą. W innych momentach pisze powieść, której zakończenie spędza jej sen z powiek. Z wiernym kotem Luckiem na kolanach i psem Szarikiem obok nogi, lubi siadywać na altanie ogrodu rodzinnej posesji, gdzie pachną pnące róże.

Kiedy do pensjonatu przyjeżdża siostra Oli wraz z mężem i dziećmi, a także przystojny Marco, przyjaciel szwagra, życie dziewczyny zaczyna nabierać rumieńców.

Nabiera go jeszcze więcej, kiedy w drzwiach "Domu na Skarpie" pojawia się Karol, nieco arogancki, ale również atrakcyjny biznesmen z Krakowa.

Wszystko się zmienia i w życiu dziewczyny, tak jak co roku w pensjonacie, następują skrupulatne wiosenne porządki. Kurz w postaci przykrych, traumatycznych wspomnień musi w końcu zostać starty. Jednak czy pozwoli, aby ktoś szczególny jej w tym pomógł?

Czy namówi swoje serce, by zaufało i po raz kolejny zakochało się po bieszczadzku?

Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.