Anna Tuziak

Od zawsze kochała sztukę, a w szczególności literaturę. Żyje z ciągłym poczuciem, że ma jeszcze coś do zrobienia i niestrudzenie podąża w kierunku rzeczy nierealnych. Poczucie zdobycia niemożliwego wciąż jej towarzyszy.

Prywatnie mama z patentem na „niechcący” (tylko dla wtajemniczonych) i posiadaczka wiecznie głodnego kota. W 2012 roku założyła grupę literacką La Noir, która aktualnie funkcjonuje pod nazwą Ailes i odnosi sukcesy na rynku wydawniczym. Lubi bawić się montażem filmowym i obróbką graficzną. Podróż starym Chevroletem Camaro po Route 66 to jedno z jej marzeń. Drugim jest randka z Cesare Borgia, najlepiej na ostatnim piętrze World Trade Center.

Autorka powieści „Gra cieni”. Jej prace ukazały się w pięciu antologiach: „MDS”, „Godzina diabła”, „MDS. Miłosne rewolucje”, „Deszczowe sny”, „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”. Recenzuje dla Netflixa i wydawnictw. Pisze również artykuły dla zazyjkultury.pl i uwielbia przeprowadzać niebanalne wywiady z wyjątkowymi ludźmi.

img,gcsi,95E5FDE1420528C2B7FC14880EE95EC
ANIA OKLADKA GOTOWA.jpg

Francuska kocica

Deja Vu – Francuska kocica to historia młodej kobiety zajmującej się na co dzień restaurowaniem dzieł sztuki. Któregoś dnia natrafia na obraz przedstawiający mężczyznę, którego drapieżny wygląd wzbudza w niej niezdrową fascynację. W wyniku pewnego incydentu dziewczyna traci przytomność, a gdy ją odzyskuje, z przerażeniem spostrzega, że nie jest już w muzeum w Nowym Jorku, lecz w XVI-wiecznej Szkocji, a mężczyzna z obrazu znajduje się na wyciągnięcie ręki. Jednak nie jest już tak fascynujący, jakim wydawał się na początku.

 

Jak poradzi sobie w tej sytuacji wykształcona, świadoma swojej wartości kobieta sukcesu? Czy odnajdzie się w realiach, gdzie kobiety są tylko dodatkiem do mężczyzn? Drobniutka i delikatna niebieskooka blondynka będzie musiała stawić czoło potężnemu, prymitywnemu mężczyźnie, noszącemu przydomek Zwierz. Jednak pozory mogą mylić i może to właśnie Zwierz ugnie się przed Kocicą.

 

Ona – młoda, ambitna, odważna...

On – nieposkromiony, prymitywny, dziki...

Co stanie się w świecie, w którym happy end nie jest możliwy?

gra cieni ania gotowa.png

Gra cieni

Świat, w którym nie ma reguł.
Dziewczyna, która igra z ogniem.
Mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym.

Sześć lat po katastrofie nuklearnej. USA podnosi się z upadku po tragicznych wydarzeniach. Samozwańczy gubernator Stanford, chcąc osiągnąć swoje podłe cele, musi wyeliminować z gry byłego szefa mafii Uroboros, Logana Nevila.

Szyki gubernatora krzyżuje tajemnicza dziewczyna, która z jakiegoś powodu ratuje bosa mafii, ściągając tym na siebie gniew Stanforda. W ten sposób zbiegają się drogi Azury Grados Valdez i Logana Nevila.

On chce zdobyć dowód, który oczyści go z winy, a ona skrywa pewien sekret. Wkrótce okaże się, że jej tajemnica może wybudzić demony z jego przeszłości i rozpętać piekło gorsze niż to po wybuchu.

piekna-i-socjopata-uroboros-tom-2-b-iext74346271.jpg

Piękna i socjopata

Nie licząc się z konsekwencjami, Azura wyrusza na pomoc Catwalk.
Dziewczyna podczas swej nieprzemyślanej podróży spotyka tajemniczego nieznajomego, który swoim pojawieniem się sporo namiesza. Jak się okaże, powód wszystkich problemów – gubernator Stanford – zaskoczy ich czymś, czego żadne z nich nie mogło przewidzieć, a co pociągnie za sobą druzgocące konsekwencje. Tymczasem w Loganie zaczyna budzić się uśpiony socjopata, czego skutki przyniosłyby niezliczone ofiary.

Kim jest tajemniczy mężczyzna?
Jaki sekret kryje przeszłość Stanforda?
I… czy ostatni ruch zrobi goniec, czy może królowa?