top of page

AT. Michalak

AT. Michalak to skrywająca się pod panieńskim nazwiskiem kobieta urodzona 10.03.1985 w Elblągu. Kochająca żona i matka nastoletniego urwisa. Na swoim koncie ma debiut „W jego oczach”, który zdobył tytuł bestsellera i skradł serca czytelniczek. Wieczna marzycielka, której pasją stało się pisanie. Jak sama mówi, ogień, który ciągle w sobie nosi, stara się przelać na kartki swoich powieści.

IMG_20200110_183254.jpg

W jego oczach

w jego oczach.png

Derek Brown ma 34 lata i charakter, który dostarcza mu wielu problemów. Jest właścicielem nieźle prosperującego klubu w Nowym Jorku. Derek to kawaler i dobrze mu z tym; przypięta do niego łatka wiecznego imprezowicza i niegrzecznego chłopca bardzo do niego pasuje. Lubi kobiety, seks i poczucie władzy. Nigdy jednak nie sypia z kobietami, które dla niego pracują.

Mia Thompson to dziewczyna, która może być ucieleśnieniem męskich fantazji, jest zjawiskowo piękna, lecz nie zdaje sobie z tego sprawy. Nigdy nie starała się podobać mężczyznom. Od zawsze wolała towarzystwo chłopców niż zazdrosnych o nią koleżanek. Ma 28 lat i jest wielką miłośniczką mieszanych sztuk walki. By utrzymać się w Nowym Jorku, podejmuje pracę jako kelnerka w klubie należącym do Dereka. Nie pasują do siebie wcale, są jak ogień i woda. Jednak Mia zakochała się w Dereku od pierwszego wejrzenia.

Tylko jest mały problem, on jest kobieciarzem, który nie zamierza się zmienić.

Pożądając ryzyka. Tom 1

pozadajacryzyka.png

Alex nigdy nie myślała, że jej życie wywróci się do góry nogami. Wszystko za sprawą męża swojej siostry, który dogłębnie ją zauroczył. Buzujące emocje, fascynacja i uczucie, które nigdy nie powinno zaistnieć.

Czy zakazana miłość może zmienić życie bohaterów? Czy więzy rodzinne zostaną przerwane?

Zakazana namiętność

michalak2.png

Dwóch braci, jedna kobieta. Czy z trójkąta może wyjść tylko para zwycięzców? Czy można kochać tak samo dwie osoby i nigdy nie wyrzec się miłości do żadnej z nich?

Valentina od dziecka kochała ich obu, sąsiadów z domu naprzeciwko. Jeden mroczny, drugi niczym rycerz w srebrnej zbroi zjawiał się zawsze, gdy go potrzebowała. Tyson i Tyler McKanzie to zupełne przeciwieństwa, ale czy na pewno? W końcu są bliźniakami, których tak trudno odróżnić. Czy Valentina będzie w stanie dokonać wyboru? Czy uczucie do któregoś z nich przeważy?

bottom of page