Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

AT. Michalak

Jestem zodiakalną rybką która zazwyczaj pływa w oceanie swojej wyobraźni. Uwielbiam czytać od małego, pochłaniam książki w każdej wolnej chwili. W przypływie wolnego czasu odważyłam się w końcu sama zacząć publikować na platformie wattpad. Pomimo iż konto mam tam od roku 2017 dopiero w listopadzie 2019 roku zaczęłam publikację. Jestem szczęśliwą żoną i matką a przede wszystkim spełnioną kobietą.

W jego oczach

Derek Brown ma 34 lata i charakter, który dostarcza mu wielu problemów. Jest właścicielem dobrze prosperującego klubu w Nowym Jorku. Derek to kawaler i dobrze mu z tym, przypięta do niego łatka wiecznego imprezowicza i niegrzecznego chłopca bardzo do niego pasuje. Lubi kobiety, seks i poczucie władzy. Nigdy jednak nie sypia z kobietami, które dla niego pracują.

Mia Thompson to kobieta, która może być ucieleśnieniem męskich fantazji, jest zjawiskowo piękna, lecz nie zdaje sobie z tego sprawy. Nigdy nie starała się, by podobać się mężczyzną. Od zawsze wolała towarzystwo chłopców niż zazdrosnych o nią koleżanek. Ma 28 lat i jest wielką miłośniczką mieszanych sztuk walki. By utrzymać się w Nowym Jorku, podejmuje pracę, jako kelnerka, w klubie należącym do Dereka. Nie pasują do siebie wcale są jak ogień i woda. Jednak Mia zakochała się w Dereku od pierwszego wejrzenia, tylko jest mały problem, on jest kobieciarzem który nie zamierza się zmienić.

Pożądając ryzyka. Tom 1

Alex nigdy nie myślała, że jej życie wywróci się do góry nogami. Wszystko za sprawą, męża swojej siostry, który dogłębnie ją zauroczył. Buzujące emocje, fascynacja i uczucie, które nigdy nie powinno zaistnieć.

Czy zakazana miłość może zmienić życie bohaterów? Czy więzy rodzinne zostaną przerwane?