B. K. Staron

Żona i matka dwójki dzieci, rocznik 1993. Ukończyłam Technikum Gastronomiczne w Województwie Dolnośląskim. Obecnie zajmuje się domem i dziećmi. Wieczorami zasiada przed komputerem i zamienia litry herbaty rumiankowej w fikcyjny świat. Jej drugim hobby jest szydełkowanie. Zakochana w filmie Pokojówka na Manhattanie, lubi dobrą książkę i spacery. Od dwóch lat posiadaczka konta na portalu wattpad.com, gdzie publikuje swoje powieści. To dzięki przychylności czytelników zgłosiła jedną z nich jako propozycję wydawniczą. Ma nadzieje, że jej debiutem będzie historia Nanette i Richarda w książce pt. Richard Bonett Pożądanie.

Richard Bonett. Tom 1. Pożądanie

Skryta, cicha i spokojna baristka, Nanette, ma dwadzieścia osiem lat i ze wszystkich sił stara się odgrodzić od przeszłości. Cztery lata temu przeżyła bolesną tragedię i zawód. Przeprowadziła się do Desmond i teraz z uporem tworzy nową siebie – pogodną pracownicę kawiarni. Pracuje całymi dniami, prowadzi zajęcia Klubu Książki Młodzieżowej oraz uczęszcza na sesje psychologiczno-terapeutyczne. Pewnego dnia podczas zajęć w bibliotece poznaje tajemniczego Richarda Bonetta.

Ten podziwiany i pożądany psycholog, marzenie tysięcy kobiet, skrywa w sobie wiele tajemnic. Richard zaczyna wprowadzać Nanette w świat gry zmysłów, o którym nigdy wcześniej nie śmiała nawet pomyśleć. W tej grze specyficzną rolę odgrywają używane przez niego dziwne atrybuty: od aksamitnej opaski na oczy po skórzany pasek, od zimnej cegły po mahoniowe biurko. Ognisty romans Nanette i Richarda ma w sobie wszystko to co najlepsze: seks, namiętność, pożądanie, nieustępliwość, ale i sekrety, które mogą zniszczyć wszystko.

Richard Bonett. Tom 2. Obsesja

Nanette po raz ostatni widziała Richarda dwadzieścia jeden dni temu. Po nocy, w której ją zranił, wróciła do domu i kolejny raz pozostała ze złamanym sercem. To, co wydarzyło się później, odmieniło ją. Dotychczas płaczliwa i strachliwa, teraz stała się silną i odważną kobietą, z uporem walcząc o to, co kocha. Zrozumiała, że słowa wypowiedziane wtedy przez Richarda okazały się najlepszym, co mógł dla niej zrobić. Przez trzy długie tygodnie żałowała, że cokolwiek do niego poczuła. Gdy jednak pewnego wieczoru znów stanęła z nim twarzą w twarz, mroczny psycholog postanowił odzyskać zranioną kobietę udowadniając jej, że tylko razem zdolni są utrzymać to, co przepełnia ich serca. Kiedy Richard zdołał przekonać Nanette do powrotu i przysiągł, że już nic nie zakłóci ich spokoju, Nanette odkryła jego mroczne tajemnice. Po raz kolejny ożyły minione obawy, a zatrzymany w jej sercu ból, znów powrócił.

Żar Sussany

Stanowcza pani architekt i błyskotliwy młody biznesmen. Ona pragnie odetchnąć, on postanawia jej w tym pomóc. Brett Hampt mógł dręczyć każdą inną kobietę. Był niezwykle urodziwy, dowcipny i czuły. Uparcie pokonywał stawiane sobie poprzeczki. Dostawał zawsze wszystko, czego chciał. A tym, czego pragnął, byłam ja. Nasz wzajemny pociąg był przejrzysty, silniejszy od nas. Jednak tak samo mocno, jak pragnęłam należeć do Bretta, bałam się jego zaangażowana i coraz śmielszych żądań. Poddanie się Brettowi oznaczało, że musiałam zapomnieć o dotychczasowym życiu — i zaryzykować, że uczucia, które do niego żywiłam, mnie nie podzielą.

Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.