Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Camilla En

Oto dwudziestodziewięciolatka, ukrywająca się pod pseudonimem Camilla En. Na co dzień szczęśliwa żona i mama. Pochodzi z uroczego miasta Sierpc a obecnie mieszka w zmiennej pogodowo Holandii. Kocha czytać książki a jeszcze bardziej wymyślać własne historie. Miłość do książek przejęła od babci oraz mamy teraz próbuje zaszczepić tą pasją swojego syna. Przygodę z pisaniem rozpoczęła na początku 2019 r. Jej debiutem jest powieść ,,Zaopiekuj się mną” w którym ukryte jest ziarnko historii z jej życia.

Zaopiekuj się mną

Historia Lauren na pozór mogłaby przydarzyć się każdemu. Zbuntowana nastolatka, która wszystko wie lepiej i uważa, że rodzice nie są jej do niczego potrzebni. Jednak kiedy w tragicznym wypadku traci ich oboje, jej życie diametralnie się zmienia. Po leczeniu depresji próbuje na nowo poukładać swoją codzienność. Pomaga jej w tym starsza siostra Luiza. Razem wyjeżdżają na wakacje, podczas których Lauren przeżywa swoją wakacyjną, ale co najważniejsze – pierwszą miłość. Po pięciu latach nie jest już tą samą osobą. Stała się piękną, inteligentną kobietą, która chce być kochana, pragnie stabilizacji i bezpieczeństwa. Gdy spotyka mężczyznę, na widok którego miękną jej kolona, ulega jego namowie i wchodzi w niebezpieczny dla uczuć układ. William Loens jest ucieleśnieniem seksu. Jego głos, wzrok i dotyk podniecają kobiety. Jednak mężczyzna ma jedną wadę – nie kochał, nie kocha i nigdy nie pokocha żadnej kobiety, co dla Lauren jest dużym problemem. Podczas nadarzającej się okazji ucieka od Willa do swojego domku letniego w Karolinie Północnej. Tam ożywają wspomnienia sprzed kilku lat, kiedy poznała i zakochała się w chłopaku poznanym na plaży. Czy Simon będzie potrafił pokochać Lauren tak, jak ona tego potrzebuje?

Dwudziestodziewięciolatka ukrywająca się pod pseudonimem Camilla En. Na co dzień szczęśliwa żona i mama. Pochodzi z uroczego miasta Sierpc, a obecnie mieszka w zmiennej pogodowo Holandii. Kocha czytać książki, a jeszcze bardziej wymyślać własne historie. Miłość do literatury przejęła od babci oraz mamy, teraz próbuje zaszczepić tę pasję u swojego syna. Przygodę z pisaniem rozpoczęła na początku 2019 r. Jej debiutem jest powieść Zaopiekuj się mną, w której ukryte jest ziarnko prawdziwej historii z jej życia.

To ty mnie uwolnisz