Camilla En

Oto dwudziestodziewięciolatka, ukrywająca się pod pseudonimem Camilla En. Na co dzień szczęśliwa żona i mama. Pochodzi z uroczego miasta Sierpc a obecnie mieszka w zmiennej pogodowo Holandii. Kocha czytać książki a jeszcze bardziej wymyślać własne historie. Miłość do książek przejęła od babci oraz mamy teraz próbuje zaszczepić tą pasją swojego syna. Przygodę z pisaniem rozpoczęła na początku 2019 r. Jej debiutem jest powieść ,,Zaopiekuj się mną” w którym ukryte jest ziarnko historii z jej życia.

Zaopiekuj się mną

kamila.jpg

Historia Lauren na pozór mogłaby przydarzyć się każdemu. Zbuntowana nastolatka, która wszystko wie lepiej i uważa, że rodzice nie są jej do niczego potrzebni. Jednak kiedy w tragicznym wypadku traci ich oboje, jej życie diametralnie się zmienia. Po leczeniu depresji próbuje na nowo poukładać swoją codzienność. Pomaga jej w tym starsza siostra Luiza. Razem wyjeżdżają na wakacje, podczas których Lauren przeżywa swoją wakacyjną, ale co najważniejsze – pierwszą miłość. Po pięciu latach nie jest już tą samą osobą. Stała się piękną, inteligentną kobietą, która chce być kochana, pragnie stabilizacji i bezpieczeństwa. Gdy spotyka mężczyznę, na widok którego miękną jej kolona, ulega jego namowie i wchodzi w niebezpieczny dla uczuć układ. William Loens jest ucieleśnieniem seksu. Jego głos, wzrok i dotyk podniecają kobiety. Jednak mężczyzna ma jedną wadę – nie kochał, nie kocha i nigdy nie pokocha żadnej kobiety, co dla Lauren jest dużym problemem. Podczas nadarzającej się okazji ucieka od Willa do swojego domku letniego w Karolinie Północnej. Tam ożywają wspomnienia sprzed kilku lat, kiedy poznała i zakochała się w chłopaku poznanym na plaży. Czy Simon będzie potrafił pokochać Lauren tak, jak ona tego potrzebuje?

okladka zaopiekuj sie.png
68611368_2380273865413333_77452954288993

To ty mnie uwolnisz

Paryż to miasto, które ma stać się dla Chloe furtką do lepszego życia. Opuszczając znienawidzoną Anglię, liczy, że we Francji spotka ją szczęście. Kiedy poznaje Oscara, pragnie zaznać u jego boku spokoju i miłości. Nie wie jeszcze, że on także skrywa tajemnicę, która może stanąć na drodze rodzącego się uczucia. Czy mężczyzna zapewni Chloe bezpieczeństwo, o którym kobieta tak marzy? Czy demony, które chciała zostawić za sobą, powrócą? Jedno jest pewne – kiedy przeszłość stale o sobie przypomina, trudno jest zachować racjonalne myślenie. 

To ja Esclace5.jpg

To ja, Esclave

Kim staje się osoba, która traci swoją wolną wolę? Czy uwięziona dusza i serce mogą jeszcze na nowo pokochać?
Julia to absolwentka architektury, która podczas wymiany poznaje Jeana, studenta z Francji. Zakochana po same uszy zaraz po zakończeniu szkoły leci do Paryża, by być z ukochanym. Nie wie jeszcze, że bilet, który kupiła, jest tylko w jedną stronę. Na miejscu dziewczyna dowiaduje się, że została zwabiona w pułapkę. Jean, który posiadł Julię jako swoją niewolnicę, zamierza sprzedawać ją jako ekskluzywną prostytutkę. Młoda dziewczyna pomimo sytuacji, w jakiej się znalazła, szuka rozwiązania i wyjścia z sytuacji. Gdy na jej drodze staje atrakcyjny adwokat, Philippe liczy, że uda jej się uwolnić z niewoli.
Kontynuacja To ty mnie uwolnisz, pokaże nam, co uwarunkowało Julię do bycia osobą taką, jaką poznaliśmy w części pierwszej.