top of page

Cassie D.

Polska autorka pisząca pod pseudonimem. Pochodzi z małej miejscowości na Mazowszu. Urodziła się 26 kwietnia 1994 roku z wrodzoną wadą serca, ale to nie przeszkadzało jej w ukończeniu studiów i realizowaniu swoich dalszych planów. Jedną z jej ukochanych pasji jest czytanie, z której zrodził się pomysł na napisanie własnej książki. „W więzieniu namiętności” jest spełnieniem jej skrywanego marzenia. Zawodowo realizuje się w branży fotograficznej a hobbystycznie prowadzi profil lifestylowy na instagramie.

W więzieniu namiętności

W więzieniu namiętności2.jpg

Marita wychowana w sierocińcu, bez grosza przy duszy, zamieszkuje wspólnie z przyjaciółką. Rozpoczyna tym samym nowe życie, ledwo wiążąc koniec z końcem. Jednak na drodze głównej bohaterki los postanawia postawić – Maxa – bezwzględnego mężczyznę, który zamienia jej życie w jedno pasmo bezustannych nieszczęść.

 

  • Dwa różne światy

  • Dwa odmienne charaktery

  • Jedna łącząca ich namiętność

 

Dziewczyna zostaje porwana przez szefa nowojorskiej mafii, który początkowo chce ją zamordować, aby pozbyć się niewygodnego świadka.

Szybko okazuje, że między Maritą Blanco, a Maxem Ferro zaczyna kiełkować nieznane obojgu dotychczas uczucie.

Bohaterowie nie są świadomi, że ich rodziny łączy coś, co ukrywane było przez lata. Ta przerażająca tajemnica zmieni wszystko i roztrzaska ich światy na kawałki.

 

„W więzieniu namiętności” to porywający, emocjonujący romans mafijny, który rozgrzeje wasze serca i rozgości się w nich na dłużej. To nie kolejna, ciągnąca się bez końca banalna opowieść. W tej historii nic nie jest oczywiste i daleko jej od miejsca na nudę.

bottom of page