top of page

Charlotte Mils

Pisząca pod pseudonimem Charlotte Mils od kilku lat zamieszcza swoje powieści na platformie Wattpad. Wszystko zaczęło się od romansu zatytułowanego „Wywiad”, który w 2017 roku, dzięki czytelnikom zajął pierwsze miejsce w kategorii romans.

Książka „Madeline” jest debiutem autorki w świecie wydawniczym, a zarazem jej pierwszą powieścią, której wydarzenia toczą się na zamku królewskim.

Pomysły na historie Charlotte czerpie głównie ze swoich snów. Oprócz pisania zajmuje się też rysunkiem, a prace umieszcza na Instagramie.

Uwielbia czytać wzruszające romanse, które kończą się niebanalnie, dlatego też sama tworzy głównie w tym gatunku.

Madeline

madelinev4.png

Dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu zwyczajna dziewczyna zostaje wychowana na dworze królewskim. Dowiaduje się, jak wygląda prawdziwe życie na zamku, co wcale nie przypomina baśni. Czy w codzienności pełnej wojny, intryg i spisków jest nadzieja na prawdziwą miłość?

Madeline – sierota, przygarnięta i wychowana przez księżniczkę Annę – w dniu swoich szesnastych urodzin zostaje poinformowana, że jej ręka przeznaczona jest Charliemu – bratu Anny, młodemu królowi. Dziewczyna zakochana jest jednak w przyjacielu króla, generale Williamie.

Czy da się poślubić osobę dobrze urodzoną, gdy kocha się kogoś innego?

A co, jeśli to wszystko pryśnie jak bańka mydlana?…

bottom of page