Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Magdalena Furmankiewicz

Magdalena Furmankiewicz - urodzona w 1991 roku w Zgierzu. Od dzieciństwa jej pasją są książki, kocha zarówno je czytać jak i pisać. Uwielbia rysowanie. Fascynuje się starymi samochodami i podróżami. Lubi też słuchać muzyki i chodzić do kina. Najważniejszą osobą w jej życiu jest jej 7-letnia córka Zuzia, którą samotnie wychowuje. 

Zatopione uczucia

Książka "Zatopione uczucia" opowiada historię 17-letniej, niewidomej Aurelii, która po tragicznym wypadku, w rok śmierci swojego dziadka usiłuje popełnić samobójstwo. Życie ratuje jej piękny, nieznajomy mężczyzna o Polsko-Hiszpańskich korzeniach. Początkowa niechęć do nieznajomego, z czasem zaczyna przeradzać się w piękne uczucie. Czy przystojny, początkujący i coraz bardziej sławny aktor, jest dobrym wyborem dla pierwszej miłości? Czy dane im będzie być razem? Co z tego wszystkiego wyniknie?