top of page
Grażyna_A._Adamska_-_Teksański_Klan.JPG

Grażyna A. Adamska

Grażyna A. Adamska – rodowita poznanianka mieszkająca obecnie pod Warszawą. Kobieta o wielu pasjach i talentach. Książkożerca, malarka, pisarka oraz podróżniczka, która uwielbia upały, ocean i plażę. Kocha filmy fantasy, a także komedie romantyczne. Z zawodu negocjator, natomiast z zamiłowania mentorka i kreatorka marzeń.

Na rynku wydawniczym zadebiutowała w 2011 roku serią fantasy „Bractwo Dusz”. Aktualnie prowadzi prace nad kolejnymi  powieściami.

Teksański klan. Carlos

Przypadkowe spotkanie na lotnisku to dopiero początek...

 

Ona – energoterapeutka i odnosząca sukcesy autorka erotyków, on – cieszący się niezbyt dobrą reputacją, wpływowy teksański przedsiębiorca.

 

Znajomość Niki i Carlosa od początku skazana jest na niepowodzenie, a mimo wszystko rodzi się między nimi uczucie – coś tak obezwładniającego, że żadne z nich nie potrafi przed tym uciec. Niestety ich rosnącej fascynacji sprzeciwia się nie tylko los, ale również bliskie im osoby.

„Teksański klan” to opowieść o miłości, poszukiwaniu szczęścia i bezpieczeństwa, oraz o radzeniu sobie z bolesną przeszłością. To historia, która pobudzi wyobraźnię, a także pokaże, jak ogromny wpływ na nasze życie mają zupełnie obce nam osoby.

 

Czy wszechświat macza palce w naszym przeznaczeniu, czy to my niechcący przyciągamy złe emocje?

 

Przekonajcie się sami.

82241690_521656922032369_520500223673997
bottom of page