top of page

J. Dean

J. Dean, a prywatnie Julita Dziekańska. Młoda, debiutująca pisarka, która zaczyna przygodę w literackim świecie powieści new adult i romansów obyczajowych. W jej ciele kryją się dwie osoby, wrażliwa miłośniczka podróżowania, którą zawsze można zobaczyć z książką w ręku, oraz zawzięta i ambitna siatkarka. Od dziecka oczarowana magicznym światem literatury, uwielbia odpływać w romantyczną fabułę i wraz z bohaterami przeżywać ich emocje. Absolwentka filologii szwedzkiej na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie. Zafascynowana kulturą skandynawską. Zawsze pozytywnie patrzy w przyszłość i odważnie kroczy do przodu, nie bojąc się próbować nowych rzeczy i zdobywać nowych doświadczeń.

IMG_2222.jpeg

Bądź moim szczęściem

Heidi Bliss bardzo długo ciężko pracowała, aby zostać gwiazdą amerykańskiej siatkówki. Jej na pozór idealny świat wywrócił się do góry nogami przez niespodziewaną ofertę łowcy talentów. Czuła, że los jej sprzyja. Wyższe wykształcenie na prestiżowej uczelni, kariera i cudowny chłopak, którego każda jej zazdrościła. Jednak gdy dziewczyna opuściła rodzinne Auburn w stanie Alabama, rzeczywistość zaczęła się komplikować z powodu nieznajomego ze stacji benzynowej.

Heidi nie wiedziała, że w tak krótkim czasie tyle może się zmienić…

Życie Garetta straciło sens, gdy tajemnice ukochanej zrujnowały ich związek. Kiedy przyjaciel z dawnych czasów zaproponował mu nowy start, ten zgodził się bez zastanowienia. Rzucił wszystko, by ruszyć w podróż po lepszą przyszłość. Nie przypuszczał jednak, że pyskata brunetka namiesza mu głowie i nie da tak łatwo o sobie zapomnieć.

Czy Heidi postąpi w imię zasad, czy w imię niebezpiecznych doświadczeń z przypadkowo poznanym mężczyzną?

Czy Garett odnajdzie spokój i szczęście, czy spotkają go kolejne zawirowania?

badz moim szczesciem5.png
bottom of page