Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

J. Dean

J. Dean, a prywatnie Julita Dziekańska. Młoda, debiutująca pisarka, która zaczyna przygodę w literackim świecie powieści New Adult i romansów obyczajowych. W jej ciele kryją się dwie osoby, wrażliwa miłośniczka podróżowania, którą zawsze można zobaczyć z książką w ręku oraz zawzięta i ambitna siatkarka. Od dziecka zafascynowana magicznym światem literatury, uwielbia odpływać w romantyczną fabułę i przeżywać wraz z bohaterami ich emocje. Absolwentka filologii szwedzkiej na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie. Namiętnie zafascynowana kulturą skandynawską.  Zawsze patrzy w przyszłość pozytywnie i odważnie kroczy do przodu, nie bojąc się próbować nowych rzeczy i zdobywać nowych doświadczeń.

Bądź moim szczęściem

#SIATKÓWKA #MIŁOŚĆ #RYZYKO #USA

 

Heidi Bliss całe swoje życie ciężko pracowała, aby w przyszłości zostać gwiazdą amerykańskiej siatkówki. Jej na pozór idealne życie wywróciło się do góry nogami za sprawą niespodziewanej propozycji łowcy talentów. Czuła, że los jej sprzyja. Wszystko na wyciągniecie ręki. Wyższe wykształcenie na prestiżowej uczelni, kariera i cudowny chłopak, którego każda jej zazdrościła. Jednak, gdy opuściła rodzinne Auburn w stanie Alabama wszystko zaczęło się komplikować za sprawą nieznajomego ze stacji benzynowej. Heidi nie wiedziała, że w tak krótkim czasie jej życie nabierze zupełnie nowych barw…

 

Życie Garetta straciło sens, gdy tajemnice ukochanej zrujnowały ich wspólną przyszłość. Kiedy przyjaciel z dawnych czasów proponuje mu nowy start bez zastanowienia przyjmuje propozycję. Rzuca wszystko, by rozpocząć podróż po lepszą przyszłość. Nie spodziewa się jednak, że pyskata brunetka namiesza mu głowie i nie da tak łatwo o sobie zapomnieć.

 

Czy Heidi postąpi w imię zasad czy w imię nowych, niebezpiecznych przeżyć jakich zazna za sprawą mężczyzny poznanego przypadkiem?

Czy Garett odnajdzie spokój i szczęście czy jego życie skomplikuje się jeszcze bardziej?