Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Jolanta Sad

Trzydziestokilkulatka zakochana w swojej dwunożnej i czworonożnej rodzinie. Mama dwójki głośnych i niecierpliwych maluchów, żona zapracowanego męża, opiekunka kilku kotów i psów. Szybko nauczyła się czytać, co pozwoliło jej na pochłanianie książek w zawrotnych ilościach. Mając trzynaście lat, spróbowała swoich sił w pisaniu i polubiła to na tyle, że stało się sposobem na rozładowanie emocji. Pisanie „do szuflady” trwało dopóty, dopóki nie zdecydowała się opublikować „Zmiany” na Wattpad w 2015 roku. Opowiadanie spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony Czytelników, co spowodowało powstanie kolejnych historii, tworzących dwie serie.

Zmiana

Anna

Dziewczyna znikąd, trochę zagubiona w dorosłej rzeczywistości, dostaje szansę na lepsze życie od losu i od mężczyzny, którego nie potrafi wyrzucić z pamięci od czasu ich pierwszego spotkania.

 

Nicolas

Niezbyt arogancki, niezbyt władczy, ale samotny, mimo wielu życzliwych osób wokół siebie. Zdecydował się zaufać swojej intuicji i dziewczynie, która zawładnęła jego rozumem w kilka minut.