Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Jolanta Sad

Trzydziestokilkulatka zakochana w swojej dwunożnej i czworonożnej rodzinie. Mama dwójki głośnych i niecierpliwych maluchów, żona zapracowanego męża, opiekunka kilku kotów i psów. Szybko nauczyła się czytać, co pozwoliło na pochłanianie książek w zawrotnych ilościach. Mając trzynaście lat spróbowała swoich sił w pisaniu i polubiła to na tyle, że stało się to sposobem na rozładowanie emocji. Pisanie "do szuflady" trwało dopóki, dopóty nie zdecydowała się opublikować "Zmiany" na Wattpad w 2015 roku. Opowiadanie spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony Czytelników, co spowodowało kolejne historie, tworzące dwie serie. 

Zmiana

Anna, dziewczyna znikąd, trochę zagubiona w dorosłej rzeczywistości, dostaje szansę od losu na lepsze życie od mężczyzny, którego nie potrafi wyrzucić z pamięci od czasu ich pierwszego spotkania. Los ich połączy ponownie, lecz czy stanie się tak jak oboje pragną?