top of page
_20200121_201924.JPG

K..A. Zysk

K.A. Zysk – żona, a przede wszystkim mama. Współzałożycielka bloga GirlsBooksLovers oraz polska autorka wydająca pod pseudonimem. Pochodzi z małego miasteczka na Warmii i Mazurach, ale od prawie dwunastu lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Wcześniej nie przepadała za książkami, aczkolwiek złapała bakcyla od siostry i tak to się zaczęło. Jej debiutancką powieścią był „Wyścig z życiem”, teraz pisarka przychodzi z nową pozycją – „Toksyczna miłość”. Oprócz czytania (które wręcz uwielbia) i pisania kocha zwiedzać nowe miejsca, a jej marzeniem jest pojechać do Nowego Jorku.

 

Możesz znaleźć autorkę na:

https://www.instagram.com/k.a.zyskautorka/

https://www.facebook.com/Kasia.a.zysk/

Wyścig z życiem

Olivia trzy lata temu straciła swojego najlepszego przyjaciela w wypadku motocyklowym. Po tej tragedii nie potrafi się otrząsnąć, rzuca wszystko i wyjeżdża do Warszawy. Tam zamieszkuje z Nadią – przyjaciółką, którą poznała na uczelni, oraz podejmuje pracę w butiku.

Nigdy by się nie spodziewała, że przez jeden niefortunny przypadek pozna przystojnego Igora. Jest jedno ale – jego pasją są motory i adrenalina, przez co chłopak jest u niej skreślony. Mimo tego Igor tak łatwo się nie poddaje i dzielnie walczy o względy Olivii, aczkolwiek, żeby zaznać wymarzonego szczęścia, tej dwójce przyjdzie zmierzyć się z przeciwnościami losu, które życie podrzuca im na każdym kroku.

A jak wiadomo los jest przewrotny i wystawi na próbę uczucie Olivii i Igora. Czy niespodziewana miłość przejdzie ją pomyślnie?

Wyścig z życiem.jpg

Toksyczna miłość

Dwudziestotrzyletnia Klara Wysocka postanawia wyjechać do Anglii w poszukiwaniu lepszego życia. Osiedla się w Leeds, gdzie poznaje przystojnego policjanta Johna, w którym praktycznie od razu się zakochuje. Nie sądziła, że gdy z nim zamieszka, jej życie przerodzi się w istny koszmar. Za zamkniętymi drzwiami odgrywa się totalne piekło.

Kiedy dziewczyna traci już wiarę w to, że jakiś rycerz na białym koniu przybędzie, by ją ocalić, na jej drodze pojawia się Sawyer, który za wszelką cenę będzie starał się uwolnić ją z rąk bestii.

Czy Klara zdoła uciec i zaznać upragnionego spokoju z dala od domu, w którym przeszła przez prawdziwą gehennę?

Toksyczna miłość.jpg
bottom of page