K..A. Zysk

K.A. Zysk – żona, a przede wszystkim mama dziewięcioletniego chłopca. Współzałożycielka bloga GirlsBooksLovers oraz debiutująca autorka, wydająca pod pseudonimem. Pochodzi z małego miasteczka na Warmii i Mazurach, ale od prawie dwunastu lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Wcześniej nie przepadała za czytaniem, aczkolwiek złapała bakcyla czytelniczego od siostry i tak to się zaczęło. Pomysł na napisanie książki wpadł jej do głowy nagle i ponad dwa lata temu zaczęła powstawać jej pierwsza powieść nosząca tytuł „Wyścig z życiem”. Oprócz czytania i pisania kocha zwiedzać nowe miejsca, a jej marzeniem jest pojechać do Nowego Jorku.

Wyścig z życiem

Olivia trzy lata temu straciła swojego najlepszego przyjaciela w wypadku motocyklowym. Po tej tragedii nie potrafi się otrząsnąć, rzuca wszystko i wyjeżdża do Warszawy. Tam zamieszkuje z Nadią – przyjaciółką, którą poznała na uczelni, oraz podejmuje pracę w butiku.

Nigdy by się nie spodziewała, że przez jeden niefortunny przypadek pozna przystojnego Igora. Jest jedno ale – jego pasją są motory i adrenalina, przez co chłopak jest u niej skreślony. Mimo tego Igor tak łatwo się nie poddaje i dzielnie walczy o względy Olivii, aczkolwiek, żeby zaznać wymarzonego szczęścia, tej dwójce przyjdzie zmierzyć się z przeciwnościami losu, które życie podrzuca im na każdym kroku.

A jak wiadomo los jest przewrotny i wystawi na próbę uczucie Olivii i Igora. Czy niespodziewana miłość przejdzie ją pomyślnie?

Toksyczna miłość

Dwudziestopięcioletnia Klara Wysocka postanawia wyjechać do Anglii, żeby zaznać lepszego życia. Osiedla się w Leeds, gdzie poznaje przystojnego policjanta Johna, w którym praktycznie od razu się zakochuje. Jednak nie sądziła, że gdy z nim zamieszka, jej życie przerodzi się w istny koszmar. Za zamkniętymi drzwiami odgrywa się totalne piekło. Kiedy dziewczyna traci już wiarę w to, że jakiś rycerz na białym koniu przybędzie jej z odsieczą i ocali, na jej drodze pojawia się Sawyer, który za wszelką cenę, będzie się starał uwolnić ją z rąk bestii.

Czy Klara zdoła uciec i zaznać upragnionego spokoju z dala od domu, w którym przeszła przez prawdziwe piekło?

Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.