top of page

Kamila Malec

Kamila Malec – (1988r.) romantyczna waga, z wykształcenia pracownik administracji, który spełnia się jako żona i mama dwóch córek. Rodowita Darłowianka, która w świecie social media porusza się jako MamaNaPetardzie. Zakochana w morzu i górach, gdzie osadza bohaterów powieści. Pasjonatka podróży i poszukiwaczka ziaren prawdy w legendach. To co nieznane i tajemnicze nie stanowi dla niej przeszkody w dotarciu do prawdy. Swoje myśli przelewa na papier przy rytmach muzyki, z którą słowa płyną niczym nurt rzeki.

Książka „Na krawędzi. Pocałunek ciemności” to efekt rocznej pracy i wstęp do serii, w której jest ukazana cienka granica dwóch światów.

Na krawędzi. Pocałunek ciemności

Joanna wiedzie z pozoru normalne i spokojne życie u boku ukochanego męża. Nie spodziewa się, że wyjazd w góry, który otrzyma od Kuby w prezencie urodzinowym, na zawsze odmieni ich życie. To, co było pewne staje się wielką niewiadomą, a ona sama nie wie już do końca kim jest, bowiem budzą się w niej moce, o których nie miała pojęcia. Na dodatek ukochany zostaje porwany do czyśćca i tylko ona jest osobą, która może go uratować.

Kobieta przekracza granicę światów i z pomocą rajskiej Ewy rusza na spotkanie z nieznanym, aby ratować swoją miłość. Czy będzie miała tyle odwagi by stawić czoła zaświatom, których każdy się boi?

Tu niczego nie można być pewnym, a legendy stają się rzeczywistością.

NA-KRAWEDZI-OSTATNI-1-768x1090.png
bottom of page