Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Katarzyna Mak

Urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim. Od przeszło dwudziestu lat zamieszkuje pod gorzowską malowniczą wieś, gdzie wiedzie spokojne, pełne harmonii życie w bliskim otoczeniu natury. Nad życie kocha rodzinę. Niepoprawna romantyczka i marzycielka. Uwielbia książki o miłości i czasem oderwane od rzeczywistości komedie romantyczne. Marzy o podróżach. Pasjonatka starych zamków i ich historii. Autorka powieści „Dwadzieścia minut do szczęścia” oraz sagi „Między nami miłość”, w skład której wchodzą „Niepokorna” i „Nieuchwytny”. Na co dzień rolniczka z wyboru. Od niespełna dziesięciu wraz z mężem lat prowadzi gospodarstwo ekologiczne. Poza pracą wśród licznych zwierząt i pisaniem głównie nocą, na co dzień żona Grzegorza, matka trójki dzieci: Kacpra, Dominiki i Filipa oraz babcia Antosia.

Usłane różami

Tina, a właściwie Walentyna Małecka to z pozoru szczęśliwa i niezależna młoda kobieta, która zdaje się czerpać z życia garściami. A jednak pod otoczką przebojowości czy zaradności, na jaką mało kogo byłoby stać w tak młodym wieku, kryje się krucha, wymagająca wsparcia istota, która od wielu lat zmaga się z nieustającymi przeciwnościami losu. Nieoczekiwany wypadek jej ojca, czy niezrozumiały wyjazd matki zapoczątkowują całą serię nieszczęśliwych wydarzeń, które zdają się nie mieć końca. Niewątpliwie są one jednak zaledwie wierzchołkiem góry lodowej, z którą bohaterce przyjdzie się zmierzyć w pojedynkę. Dziewczyna zmuszona jest nagle podejmować bardzo dorosłe, czasem jednak nie do końca przemyślane decyzje, które w istocie staną się kolejnymi pasmami niepowodzeń. Kiedy pewnego dnia Tina traci kolejną pracę, upija się do nieprzytomności i podejmuje kroki, jakie z całą pewnością zaważą o jej dalszym życiu. Wymusza na swej przyjaciółce Ulianie, by tamta zabrała ją do nocnego klubu, w którym pracuje jako dziewczyna do towarzystwa. I wtedy zjawia się on, obrzydliwie bogaty mężczyzna, który jest w stanie słono zapłacić za jej domniemane usługi.

Kajtek, Kajetan Starski to bogaty filantrop, który po rozwodzie z Magdą wmawia sobie, że już nigdy nie pokocha żadnej kobiety. Na co dzień roztropny i pewny siebie biznesmen, a także przykładny, bardzo poukładany mężczyzna. Nocą wyrafinowany kochanek, który swe męskie żądze zaspakaja w ramionach suto opłacanych kobiet. Mężczyzna, który wie, czego pragnie i zupełnie się z tym nie kryje. Jednak jedno przypadkowe spotkanie, jedna noc sprawia, że życie Starskiego nagle zaczyna zawracać w kierunku, którego on sam przyrzekł już nigdy nie obierać. A dziewczyna, która nie powinna lub nawet nie może stać się mu bliska, z dnia na dzień wywraca jego życie do góry nogami, trącając uśpioną nutę w jego skamieniałym sercu, z czym on sam długo się nie chce pogodzić.

Czy dwie tak różne osobowości, które dzieli dosłownie wszystko, są w stanie stworzyć związek i dać szansę zrodzonemu uczuciu? Czy Kajtek i Tina zdołają sobie zaufać na tyle, by zaakceptować przeszłość i razem brnąć przez życie na przekór wszystkiemu? Czy życie rzeczywiście nie zawsze jest usłane różami…?

Dwadzieścia minut do szczęścia

...