Paulina Ampulska

Ma dwadzieścia lat i jest zakochana w romansach. Nałogowo czyta, a książki pochłania w zaskakującym tempie. Prowadzi bloga o nazwie Pokój Pełen Książek. Należy do grupy literackiej Force. Pisanie zrodziło się z chęci stworzenia czegoś oryginalngo i pełnego emocji. Jest kobietą wrażliwą, kreatywną i kochającą koty. "Droga do lepszego życia" to jej pierwsza powieść.

Droga do lepszego życia

Historia młodej dziewczyny, która bezpowrotnie zmienia swoje dotychczasowe życie. Wyprowadzka, nowe znajomości, nowa praca i wielka miłość... ale czy to wszystko zmierza w dobrym kierunku? 

Emma odkryje nie znane jej dotąd tajemnice ojca. Czy śmierć jej matki była wypadkiem? Czy jej ojciec jest dobrym człowiekiem? 

Jake to osoba o wielkim sercu. Mężczyzna z prawdziwego zdarzenia, który dla swojej rodziny jest zdolny poświęcić naprawdę wiele. 

 

Pełen emocji i cierpienia romans z nutką erotyzmu i wątkiem sensacyjnym, który uzmysławia, że warto mierzyć się z demonami przeszłości. 

Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.