Małgorzata Brodzik

Małgorzata Brodzik - urodzona w 1994 roku mieszkanka Złocieńca. Prywatnie mama żywiołowego trzylatka, poza którym świata nie widzi. Prowadzi stronę Małgorzata Brodzik - Mama na obrotach i autorka, gdzie zamieszcza recenzje różnorodnych gatunkowo książek. I właśnie za taką mamę się uważa, bo nie potrafi usiedzieć w miejscu. Walcząc z przeszłością to jej debiut literacki.

Walcząc z przeszłością

Dzieciństwo jest najważniejszym okresem w życiu każdego z nas. Pozostawia ono trwały ślad w psychice i wpływa na to, jak później radzimy sobie w dorosłym życiu. Walcząc z przeszłością jest świadectwem tego, że często dzieci borykają się z problemami, których mógłby nie udźwignąć nawet dorosły człowiek.

To opowieść o losach Emmy, młodej kobiety, która nie może poradzić sobie z demonami przeszłości. Wciąż wraca ona wspomnieniami do dzieciństwa, które było dla niej pasmem przykrości, upokorzeń, a także krzywdy – zarówno psychicznej, jak i fizycznej – której doznała od bliskiej osoby. Czy uda się jej przezwyciężyć wszystkie swoje lęki?

Wydarzenia, których będziesz świadkiem, sprawią, że zaczniesz doceniać to, co masz…

walczac z p.png

Przeznaczenie

Przyjaźń, miłość, szczęście…

Anastazja ma wszystko to, o czym marzy każda kobieta. Idealny facet, wspaniała przyjaciółka i cudowni rodzice. Nie mogła wymarzyć sobie lepszego życia. Wszystko jednak zmienia się w ułamku sekundy. Dwie najważniejsze dla niej osoby okrutnie ją ranią. Kiedy mogłoby się wydawać, że nic gorszego nie może jej już spotkać, los zsyła na nią tragiczny wypadek i sprawia, że traci coś, przez co jej życie już nigdy nie będzie takie same.

Przeznaczenie…

Czy Anastazja nauczy się żyć na nowo? Czy da szansę mężczyźnie, który pojawi się na jej drodze? Jedno jest pewne. Każdemu z nas jest coś przeznaczone i prędzej lub później wydarzy się w naszym życiu. Wszystko jest tylko kwestią czasu…

White Noise na czarnym tle