Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Marta Grzebuła

Marta Grzebuła z d. Łukomska; pseudonim Jarzębina ur. 22 listopada 1960 roku we Wrocławiu. Tu ukończyła Szkołę Podstawową i Studium Medyczne. Pracuje, jako pielęgniarka anestezjologiczna. Jest posiadaczką dwóch kotków, które adoptowała ze Schroniska. Matka trzech synów, którzy jak mówi: „są światłem jej życia”. Pisze od 13 roku życia. Debiutowała w 2010 r. tomikiem poezji: „W cieniu Jarzębiny”. Następny to: „Owoce Jarzębiny”.  .

W latach 2010 do 2019 wydała:

„To, co mogło się zdarzyć”, „Pomarańczowe ogrody” - wznowienie”, - Sztuka wybaczania” – uzupełnione, rozbudowane. ”, „Westchnienie Amandy”, - wznowione, rozbudowane - „Poznać prawdę”

 „Epizod na dwa serca”, „Kobieta z okna”, „Dzień, który nie miał jutra”,

Zapomnę imię twoje”, „Dotykając Nieba”, „Dotyk przeznaczenia”

„Oszukana", „Obsesja”, „Przepaść samobójców”, „Szachownica śmierci", "Joker – wznowienie 2014 rok.”,

„Kiedy ktoś nocą puka do drzwi”, - wznowienie 2017 rok,

„Sekret guwernantki” 2019 r.

Tomiki poezji; „Owoce Jarzębiny”, „ W cieniu Jarzębiny”

Powieść jej autorstwa ukazała się w USA, a jest to; „Szachownica śmierci”.

Autorka tekstu do piosenki zespołu „Wilczyca” do której muzykę skomponował Tomasz Derach.

Na Facebook prowadzi stronę poświęconą promocji polskiego twórcy – P.T. Polscy Twórcy zapraszają.

https://www.facebook.com/PolscyTw%C3%B3rcy-135024623359213/

Odnaleźć Ją można wraz z twórczością na fp:

https://www.facebook.com/MartaGrzebula/

Marta Grzebuła sama mówi:

„Sercem do serc, piszę”.

I to jest najlepsze podsumowanie jej twórczości.

Samotność twórcy. Klątwa

Alan odkrywając tajemnicę przeszłości pradziadka poznaje siebie. Droga, którą do tej pory pokonał wiedzie go przez samotność, świadomą, dobrowolną izolację i cierpienie. Lecz wie gdzie szukać ratunku. Wyjeżdża tam, gdzie przez klika lat mieszkał pradziadek Perry. Dom, który zbudował nad rzeką Missouri stanie się teraz dla niego enklawą. Ale nie tylko. To tu odkryje pewną tajemnicę. Tajemnicę mapy i inną bardzo bolesną prawdę. Prawdę, która zdominuje jego pragnienie trwania. Pozna smak miłości i rozczarowania. Pozna gorycz i słodycz, klęskę i wyniesienie. Dane mu będzie być na szczycie, ale zazna również upadku... Ile przeciwności losu może znieść człowiek? Na to pytanie usiłuję odpowiedzieć w książce. To nie jest historia jakich wiele, to historia ludzi, którzy żyjąc na granicy społeczeństwa usiłują przetrwać. A do tego muszą zmierzyć się z własnymi lękami, obawami. Muszą stawić czoła sekretom, demonom z przeszłości, które mogą zrujnować życie. Czy tak stanie się z tytułowym bohaterem? Tego Czytelniku dowiesz się z książki.