top of page
img_20190615_212804_515.jpg

Marzena Miłek

Matka dwóch wspaniałych córek i szczęśliwa żona, której pasją od zawsze były książki. Stara się pogodzić życie rodzinne, pracę zawodową i największą pasję – pisanie książek.

Scars

To nie historia o pięknej, która ratuje bestię od klątwy swoją dobrocią i swoim poświęceniem. To historia o dwojgu ludzi, dla których liczy się tylko tu i teraz. Bawią się swoimi drogimi zabawkami. Imprezują.

Co się stanie, gdy to się skończy?

Mówili o nim Bestia. Nie dlatego, że ludzie się go bali. Nie dlatego, że był niepokonany. Nie dlatego, że miał władzę.

Bestią stał się dlatego, że był próżny. Zachłanny, zarozumiały i frywolny. Życie było dla niego tylko szeregiem imprez, pijaństwa i przygód na jedną noc. Ranił wszystkich dookoła, rodzinę, znajomych i praktycznie, każdego kto stanął na jego drodze. Liczył się tylko on i jego wygoda. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy, a karma to wyjątkowo sprawiedliwa suka.

Ona.

Co się z nią stanie, gdy tym razem rodzice nie podadzą jej ręki? Co będzie, gdy konsekwencje jej wyskoków będą większe, niż się spodziewała?

SCARS.png

Zawodnik

Od dziecka jego pasją był boks. Dziadek wraz z ojcem wprowadzili go w ten świat. Chociaż ojciec nie stanął nigdy na ringu, zabierał go na każdy mecz bokserski. Dziadek, były trener, uczył go ciosów i uników, odkąd chłopak skończył siedem lat.

Ona pochodzi z niewielkiego miasta Lakewood. Przeprowadziła się do Nowego Jorku, żeby zacząć nowe życie.

Co się stanie, gdy ich drogi się skrzyżują?

Ona chciała tylko tańczyć. Dla niego liczyła się wyłącznie walka na ringu.

zawodnik.png
bottom of page