Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

M. M. Macko

Z wykształcenia pedagog i filolog, dziennikarka po godzinach i pisarka z zamiłowania. Pisze głównie historie obyczajowe z elementami fantastyki. Przygodę z pisarstwem rozpoczęła w dzieciństwie, ale z biegiem lat ją porzuciła. Jednak w głębi serca zawsze wiedziała, że musi pozwolić się przez nią na nowo pochwycić. W 2018 roku zaczęła publikować w internecie, a w 2019 zadebiutowała w antologii Deszczowe Sny, opowiadaniem pt Wywiad. Kocha przyrodę i podróże. Jest smakoszem kawy. Ciekawa ludzi i ich życia. Wierzy, że kiedy rozwijamy talenty i realizujemy marzenia sprawiamy Bogu radość. Uwielbia zachęcać ludzi do wychodzenia ze stref komfortu i pokonywania ograniczeń. Nie znosi prasowania, chyba że jednocześnie może rozmawiać z kimś przez telefon. Fanka powieści Johna Grishama, Agathy Christie, J.R.R. Tolkiena i CS Lewisa. Otwarta na różne style muzyki. Wzrusza się, kiedy ogląda taniec współczesny, zwłaszcza jazz.

Zapomniałem dodać

Joseph Rye, utalentowany dziennikarz pracujący dla Warner Bros Studio, prowadzi beztroskie życie playboya. Nie zadaje głębszych życiowych pytań, a sednem jego egzystencji jest dobra zabawa. Mimo, że prowadzi program o zmianach, nie wierzy w to, że prawdziwa zmiana człowieka jest możliwa. Dzięki swojemu trudnemu charakterowi nie potrafi zjednywać sobie ludzi i tylko dwójka wiernych przyjaciół, Emily Good i Timothy Drew, obdarzają mężczyznę sympatią, znosząc jego wyskoki. Pewnego razu Jo otrzymuje tajemniczy list, który rozpoczyna całą lawinę zdarzeń, nad jakimi główny bohater nie jest w stanie zapanować. Jego życie zaczyna przypominać równię pochyłą, gdzie jedna katastrofa goni drugą....Jak potoczy się jego los? Czy znajdzie wyjście z sytuacji wydającej się nie do rozwikłania? Zapomniałem dodać to historia o skrywanych mrocznych tajemnicach, prawdzie, przyjaźni, miłości i zmianach. To opowieść o rozczarowaniach i wyczekiwanych cudach, przeplatających się ze sobą w misternym arcydziele zwanym życiem.