Monika Rępalska

Miłośniczka kryminałów, horrorów i literatury kobiecej. Czytanie stało się jej uzależnieniem, które z czasem przemieniło się w pisanie. Uwielbia tworzyć historie z dreszczykiem, ale także takie które potrafią rozgrzać czytelnika do czerwoności.

Na swoim koncie ma już wydane dwie książki. Pierwsza to „Płonący lód” napisany wraz z współautorką, druga to samodzielnie napisana powieść „Zniszczona”, która zaistniała na rynku wydawniczym w 2019r.

Zniszczona

Zostałam sprzedana przez własną matkę za narkotyki. W wieku siedemnastu lat stałam się dziwką. Przez kilka lat byłam sponiewierana, moje ciało było własnością facetów, którzy codziennie odwiedzali mój pokój. Mogłabym z tym żyć, gdyby nie moja młodsza siostra. Chciałam dla niej innego życia, dlatego postanowiłam uciec z tego piekła. Właśnie tak znalazłam się w San Diego, gdzie od nowa zaczęłam tworzyć swoją historię. Byłam zamknięta na każdego faceta, który się do mnie przystawiał, dopóki nie trafiłam na Maxa. On dotarł do mnie, burząc ten mur, który zbudowałam wokół siebie. Nauczył mnie jak cieszyć się seksem, którego myślałam, że nigdy nie polubię. Niestety moja bańka mydlana musiała pęknąć, a dawne życie przypomniało o sobie. Teraz stoję pod ścianą, muszę dokonać wyboru, który daje mi Marco. Decyzja jest prosta, on znowu wygrał.

Hells Angels. MO

Nikt się nie spodziewał, że rutynowa wizyta u ojca w więzieniu może przybrać nieoczekiwany przebieg. 

Gena Ray przeżyła piekło podczas buntu więziennego groźnych motocyklistów. Jeden bestialski czyn pozbawił ją chęci życia. A wyryty nożem symbol, który umieścił na ciele jej oprawca sprawił, że stała się emocjonalnym wrakiem.

Teraz Gena stara poradzić sobie ze wszystkim, co ją spotkało. Dlatego też, kiedy nadarza się okazja opuszczenia Florydy, która przypomina jej o koszmarze jaki ją spotkał, bez chwili wahania z niej korzysta. Jednak nigdy nie przypuszczała, że na jej drodze stanie Mo, gorący i seksowny motocyklista, który powoduje szybsze bicie serca z powodu strachu i podniecenia.

On jest wszystkim przed czym uciekała.

Jest jednym z nich. Przypomina kata, o którym chciała zapomnieć.

Jednak gdy przeszłość daje o sobie znać i sekrety wychodzą na jaw, czy Gena będzie mogła zaufać Mo i powierzyć mu swoje życie?

Płonący lód. Gra pozorów

...

Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.