top of page
nr.jpg

N.R. Paradise

N.R. Paradise to ukrywająca się pod pseudonimem szczęśliwa żona i mama dwuletniego urwisa. Mieszka w maleńkim miasteczku w zachodniopomorskim, a w codziennym życiu towarzyszą jej mąż, syn i dwa zwariowane psy. Pisanie to nie tylko jej pasja, ale również cicha przystań, w której zaczynają dziać się magiczne rzeczy. Uzależniona od karmelowej kawy, wszystkiego, co słodkie, i książek. Twardo stąpająca po ziemi romantyczka, która dzięki namowom przyjaciółki w 2019 roku zaczęła publikować swoją pierwsza książkę w internetowej aplikacji Wattpad. Uwielbia romanse, erotyki, fantastykę i kryminały, ale obok żadnej książki nie przejdzie obojętnie.

74910727_2445058229068530_28179866863890

Krwawe więzy

Status BESTSELLERA na dwa miesiące przed premierą!

Elena La Torre jako nieślubne dziecko jednego z najniebezpieczniejszych mężczyzn w Stanach żyła zamknięta niczym w złotej klatce. Była brudnym sekretem ukrywanym przez lata. Oszukana i zaszantażowana przez ojca, by chronić matkę, zostaje zmuszona do poślubienia przyszłego przywódcy najniebezpieczniejszej organizacji przestępczej w kraju. Czy w świecie śmierci i niewyobrażalnej przemocy uda jej się zachować zdrowe zmysły? By przetrwać, nie ma innego wyjścia jak tylko podbić pozbawione jakichkolwiek uczuć serce przyszłego męża. Nie ma jednak pojęcia, co przyjdzie jej przeżyć, by zawalczyć o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. W tym świecie zwrot „póki śmierć nas nie rozłączy” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Złączyły ich krwawe małżeńskie więzy, ale czy w świecie pełnym niebezpieczeństwa pozwolą, by połączyła ich miłość?

baba.png

Zaufać przeznaczeniu

Katie Marshall jest zbyt zaabsorbowana ucieczką od toksycznego i destrukcyjnego życia, by zauważyć, że trafiła prosto w sidła prawdziwej miłości. Błądząc wiejskimi ulicami w pełnym teksańskim słońcu, ona i jej czteroletnia córka zmuszone są uciekać od człowieka, który chce im zabrać to co najcenniejsze. Życie.

Gdy zatrzymuje je awaria silnika w samochodzie – z niewielką ilością pieniędzy i jeszcze mniejszą szansą na nocleg – nie mają innego wyboru, jak zatrzymać się w tym miejscu na dłużej, naprawić auto i zarobić dodatkowe pieniądze.

Dzięki pomocy nowo poznanej młodej kobiety trafiają na ranczo Jamesa Rustlera, który pomimo swojego oschłego stylu bycia idealnie rozwiązuje problemy… innych ludzi. Kiedy na progu jego domu staje poszukująca pracy Katie z maleńką dziewczynką, uczepioną nogawki, mężczyzna pomimo strachu widzi w niej ratunek dla swojej rozlatującej się rodziny. Kobieta budzi jego zaufanie, jest czuła, sumienna, delikatna… i zachwycająco piękna. Z upływem czasu okazuje się jednak, że tajemnice, które skrywa, mogą okazać się nie do przeskoczenia.

 

Czy uda mu się zdobyć kobietę, która boi się zaufać komukolwiek, i ochronić rodzinę przed zbliżającym się niebezpieczeństwem?

Dziedzictwo Dantego.jpg

Dziedzictwo Dantego

Olivia Meyers jako naoczny świadek zbyt dobrze wiedziała, jak wygląda życie kobiety u boku mężczyzny z mafii... Przed laty obiecała sobie, że nigdy nie pozwoli, by ktoś tak bardzo ingerował w jej życie i wszystko wydawało się iść po jej myśli, aż do pewnej nocy, która zmieniła wszystko. Dante Trafficante był mężczyzną, diabelnie przystojnym i potwornie niebezpiecznym. W jego życiu nie było miejsca dla pokręconej i zadziornej Olivii. Los jednak złączy ich drogi. Od teraz nic już nie będzie takie jak kiedyś. Zaczyna się walka o rodzinę, przyjaciół i życie. Demony przeszłości wyjdą z cienia i nie dadzą mu wytchnienia.
Z czym przyjdzie mu się zmierzyć, by ocalić najbliższych?
On chciał dać jej wszystko, jednak ona bała się wziąć cokolwiek...

bottom of page