top of page

Camille O'Naill

Polska autorka ukrywająca się pod pseudonimem, urodzona 7 lipca 1997. Miłośniczka zwierząt. Zwariowana osoba, która całym sercem pokochała wilki, a poranek uważa za udany, jeśli wypije kubek kawy. Uwielbia dobre filmy (w szczególności Marvela), powieści i brzmienia rockowe. Od dziecka interesowała się książkami, aż pewnego dnia postanowiła przelać swoje myśli na papier. Uwielbia tworzyć w swoim kąciku, pod ciepłym kocem, z kubkiem owocowej herbaty, przy palącej się zapachowej świeczce i z muzyką w słuchawkach. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, zajmuje się grafiką komputerową, fotografowaniem oraz recenzowaniem książek.

Sucinum. Tajemnice Bursztynowego Szlaku

sucinum moja wersja 50%.png

Od demona do demona.

Tak mija czas niegdyś szanowanych Strażników Bursztynowego Szlaku. Zapomnieni, ścigają pozostałych przy życiu magicae, praktykując religię dawnych Słowian.

Podczas jednego ze świąt zostaje wykradziona Tajemnica, która w niepowołanych rękach może zniszczyć wszystko. Mira wraz z przyjaciółmi zostaje wysłana w pogoń za złodziejem, podczas której przemierzy polskie puszcze, odwiedzi Ukryte Miasto Cerant oraz zawita na Łysą Górę.

Czas będzie uciekał, a każdy ruch Strażników będzie obserwowany przez zakon krzyżacki.

Kto okaże się prawdziwym wrogiem?

Co z tym wszystkim ma wspólnego niepozorne zwierzątko, jakim jest salamandra?

Po której stronie staniesz Ty?

W końcu dobro to tylko punkt widzenia, a o niektórych tajemnicach nie mówi się nawet szeptem.

bottom of page