top of page

Patty Goodman

Urodzona ponad trzydzieści lat temu w malutkim warmińskim miasteczku. Od kilkunastu lat mieszka na Mazurach, które kocha całym serduchem. Ukrywa się pod pseudonimem Patty Goodman.

Socjolog z zamiłowania i wykształcenia. Porzuciła karierę urzędniczą na rzecz rodzinnej działalności. Pracuje w branży zarządzającej nieruchomościami.

Prywatnie żona swojego najukochańszego męża i matka trojga pociech: nastolatka (szt. 1), urwisa (szt. 1) oraz małej księżniczki (szt. 1). Dzieci to sens jej życia i największe szczęście.

Nałogowy słodyczożerca i książkoholik w jednym. Uważa się za osobę z dużym dystansem i ogromnym poczuciem humoru. Domatorka na poziomie level hard. Najlepsza impreza według niej to gorąca kawa, leżak na werandzie i dobra książka.

W 2017 roku zalogowała się na platformę Wattpad.com i po przeczytaniu tam kilku opowiadań postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu. Jej komedia Ognista Sukienka zdobyła rzesze fanów. Historia tak spodobała się czytelnikom, że wygrała trzy pierwsze miejsca w konkursie literackim zorganizowanym na platformie. W głosowaniu czytelników zwyciężyła w następujących kategoriach: romans, najlepszy bohater pierwszoplanowy i najlepsza para bohaterów.

Ognista sukienka

Znasz bajkę o Kopciuszku? To dobrze, bo to całkowicie inna historia.

Amanda Holt to twardo stąpająca po ziemi studentka literatury. Dziewczyna o wyglądzie anioła z osobliwym charakterem. Jest cyniczna, wybuchowa i ma ognisty temperament. Romantyczne gesty i czułe słówka powodują u niej reakcje alergiczne.

Pewnego dnia na jej drodze staje on – nieziemsko przystojny i wpływowy milioner Blake Monroe. Playboy i najbardziej pożądany kawaler w Stanach, który traktuje kobiety jak rozrywkę.

Jak w bajce: jeden wieczór, jeden bal i całe życie dziewczyny wywraca się do góry nogami. Tylko dlaczego Kopciuszek przeklina, a książę przy pierwszym spotkaniu każe jej się rozbierać?

Zapraszam do przeczytania mojej niegrzecznej komedii romantycznej. Tutaj Kopciuszek rzuca mięchem i nokautuje w razie potrzeby. Piękny i bogaty książę nie potrafi flirtować, a podwójna liczba złych macoch powoduje wesołe komplikacje.

Nie zaleca się spożywania posiłków w trakcie czytania tej historii. Może to zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu.

Ognista sukienka.jpg
bottom of page