Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Paulina Wiśniewska

Paulina Wiśniewska, urodzona w 1997. Od prawie dwóch lat mieszkam w Poznaniu. Marzenie o wydaniu książki siedziało we mnie od dawna. Książki zawsze były obecne w moim życiu. Kocham zwierzęta, i nie jestem obojętna na ich krzywdę. Nie wyobrażam sobie pisania bez muzyki i kubka kawy. Tworzenie nowych historii to dla mnie podróż, która dopiero się zaczęła i będzie trwała dopóki wyobraźnia mnie nie zawiedzie.  

Jak smakuje szczęście

Dwie siostry, Kinga i Milena, muszą uporać się z własnymi lękami, aby znaleźć drogę do szczęścia. 

Kinga po wydarzeniach z przeszłości, staje się nieufna wobec mężczyzn. Gdy w jej życiu pojawia się Artur, kobieta nie jest pewna czy może mu zaufać. Czy raz złamane serce może pokochać na nowo?

Milena, młodsza siostra, ma w życiu to czego potrzebuje, miłość. Jest pewna, że Piotr kocha ją tak jak ona jego. Jednak życie szykuje dla niej niemiłą niespodziankę. Czy poradzi sobie, gdy znajdzie się na życiowym zakręcie? I jak wpłynie na nią zagadka morderstwa z przeszłości?

Dwie kobiety, dwie historie, jeden cel - znaleźć szczęście. 

"Jak smakuje szczęście?" to opowieść, w której nie brakuje tajemnic z przeszłości, a także rodzinnych intryg.