Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Paulina Nowaczyk

Założycielka grupy literackiej Force, od 2019 roku związana ze stroną 1001 Romansów. Niepoprawna romantyczka, osoba o ogromnym sercu, zawsze pomocna, czasami narcystyczna, szczera do bólu. Kocha książki, w szczególności romanse i erotyki. Jej pasja do pisania zrodziła się z czytania, a swoją fantazję przenosi w świat fikcji literackiej. W wolnych chwilach lubi zatopić się w lekturze lub zjeść coś dobrego. Jej ulubioną postacią jest Don Vito Corleone. „Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają”.

Hiszpański lucyfer

Jedna wiadomość.

Niewinny flirt.

Złamane serce…

 

Ona dała się ponieść emocjom.

On pragnął jej i nigdy się z tym nie krył.

Połączył ich intensywny romans.

Uległa urokowi Hiszpańskiego Lucyfera.

 

Kimo miał w sobie wszystko to, co powinien mieć mężczyzna idealny. Kochał moje poczucie humoru, mój charakter, moje wady i zalety. Był moim księciem na białym koniu. Zdominował mnie i moje myśli. Szalałam za nim. Smak jego ust i zapach skóry działały na mnie silniej niż afrodyzjak. Nigdy nie pożądałam nikogo tak bardzo jak jego.

 

Jednak życie bywa przewrotne, a pod maską dzielnego rycerza, czasami skrywają się dwie twarze.

Upadły diabeł

Kontynuacja ,, Hiszpańskiego Lucyfera" drugi tom cyklu: Upadłe diabły. Jak bardzo można zmienić się dla miłości?

 

Paula wraca do Polski, nie wyobraża sobie życia w dwóch krajach. Jednak rozstanie z Pakiem nie należy do najlepszych decyzji w jej życiu. Paco, natomiast nie daje za wygraną, chce ją odzyskać, posuwając się do szaleńczych decyzji. Rozstanie, śmierć, ucieczka... Czy ta dwójka będzie w stanie przetrwać to wszystko i zacząć razem nowy rozdział.

Gorący romans w słonecznej Hiszpanii trwa, wsiadasz i lecisz razem z nami?

Prawo Nestora

Mężczyzna, który uwielbia dominować, mężczyzna, który lubi sprawiać przyjemność połączona z bólem. Dla niego nie ma zwykłego seksu.. Dla niego nie ma stabilizacji, są tylko przelotne spotkania na seks. Czy znajdzie w końcu kobietę, która sprosta jego oczekiwania? Hope to nadzieja, prosta dziewczyna, która nie zwraca uwagi na swoje przywileje społeczne. Studentka zarządzania, która przez przypadek trafia do pracy jako sekretarka. Ich spotkanie było przypadkowe, ich znajomość miała zakończyć się po kilku miesiącach. Jednak z czasem największy potwór odnajduję swoje serce. Serce, które jest gotowe na miłości. Czy to będzie szczęśliwe zakończenie? Ta dwójka dostarczy wam wiele emocji, to jest pewne.

Meksykański kartel

Ona — kobieta z przeszłością, która ukształtowała jej teraźniejszość. Zabijanie było jej profesją, dzięki której mogła spłacać dług. Każdy jej cel musiał spełniać określone warunki, ale nie spodziewała się, że dla niego, dla numeru sześćdziesiąt dziewięć, złamie wszystkie swoje zasady. On – Mężczyzna, który od dziecka był tresowany na króla kartelu. Bezwzględny charakter, zimy drań. Przywódca, na którego zostaje wydany wyrok śmierci. Los połączy tych dwoje i zacznie się gra na śmierć i życie. Miłość może pojawić się nawet wtedy, gdy celujesz do niej z broni, ale gdy spojrzysz w jej oczy, nie będziesz w stanie pociągnąć za spust. Czy w niebezpiecznym świecie karteli jest miejsce na miłość? Czy ta dwójka zaryzykuje dla siebie wszystko?