Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Paulina Nowaczyk

Założycielka grupy literackiej Force, od 2019 roku związana ze stroną 1001 Romansów. Niepoprawna romantyczka, osoba o ogromnym sercu, zawsze pomocna, czasami narcystyczna, szczera do bólu. Kocha książki, w szczególności romanse i erotyki. Jej pasja do pisania zrodziła się z czytania, a swoją fantazję przenosi w świat fikcji literackiej. W wolnych chwilach lubi zatopić się w lekturze lub zjeść coś dobrego. Jej ulubioną postacią jest Don Vito Corleone. „Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają”.

Hiszpański lucyfer

Jedna wiadomość.

Niewinny flirt.

Złamane serce…

 

Ona dała się ponieść emocjom.

On pragnął jej i nigdy się z tym nie krył.

Połączył ich intensywny romans.

Uległa urokowi Hiszpańskiego Lucyfera.

 

Kimo miał w sobie wszystko to, co powinien mieć mężczyzna idealny. Kochał moje poczucie humoru, mój charakter, moje wady i zalety. Był moim księciem na białym koniu. Zdominował mnie i moje myśli. Szalałam za nim. Smak jego ust i zapach skóry działały na mnie silniej niż afrodyzjak. Nigdy nie pożądałam nikogo tak bardzo jak jego.

 

Jednak życie bywa przewrotne, a pod maską dzielnego rycerza, czasami skrywają się dwie twarze.

Upadły diabeł

Kontynuacja ,, Hiszpańskiego Lucyfera" drugi tom cyklu: Upadłe diabły. Jak bardzo można zmienić się dla miłości?

 

Paula wraca do Polski, nie wyobraża sobie życia w dwóch krajach. Jednak rozstanie z Pakiem nie należy do najlepszych decyzji w jej życiu. Paco, natomiast nie daje za wygraną, chce ją odzyskać, posuwając się do szaleńczych decyzji. Rozstanie, śmierć, ucieczka... Czy ta dwójka będzie w stanie przetrwać to wszystko i zacząć razem nowy rozdział.

Gorący romans w słonecznej Hiszpanii trwa, wsiadasz i lecisz razem z nami?