top of page

Rain Winter

Rain Winter – to pseudonim z portalu Wattpad, przy którym postanowiłam zostać. Jestem zodiakalnym Skorpionem i pochodzę z Zagłębia Dąbrowskiego, gdzie nie tylko się urodziłam, ale również pracuję i mieszkam z mężem, nastoletnim synem oraz dwiema kocicami. Uwielbiam czytać książki i tworzyć własne historie, bo pisanie to moja pasja i mój azyl. Dzięki niemu łapię zdrowy dystans do życia i nie daję się zwariować. Inspirują mnie ludzie i muzyka, która zawsze towarzyszy mi potem w słuchawkach, bo nie wyobrażam sobie pisania w zupełnej ciszy.

Moim debiutem literackim było opowiadanie „Inwersja”, które weszło w skład antologii tematycznej grupy La Noir, pod tytułem: „MDS” w 2015 roku oraz jej reedycji w „MDS: Miłosne rewolucje” w 2018 roku. Kolejne, „Pod powiekami”, ukazało się w antologii „Deszczowe sny” autorstwa grupy literackiej Ailes, wydanej przez wydawnictwo WasPos.

Druga twarz

Trisha jest młodą lekarką, która przenosi się do Nowego Jorku, żeby kontynuować specjalizację z chirurgii. Po tragedii, która w jednej chwili wywróciła do góry nogami jej poukładane życie, próbuje zacząć wszystko od nowa. Nie szuka znajomości ani przyjaźni. Chce skupić się wyłącznie na pracy. Tymczasem niewinny wypad do modnego nocnego klubu prowadzi do spotkania z mężczyzną, którego nie spodziewała się już nigdy więcej zobaczyć, a przypadek sprawia, że zostaje wciągnięta w mroczny świat gangsterskich porachunków. Trisha odkrywa, że od przeszłości nie da się tak po prostu uciec i że każdy ma drugą twarz…

72847788_411881656071160_524096193203011
bottom of page