Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

+48 517315854

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Rain Winter

Rain Winter – to pseudonim z portalu Wattpad, przy którym postanowiłam zostać. Jestem zodiakalnym skorpionem i pochodzę z Zagłębia Dąbrowskiego, gdzie nie tylko się urodziłam, ale również pracuję i mieszkam z mężem, nastoletnim synem oraz dwiema kocicami. Uwielbiam czytać książki i tworzyć własne historie, bo pisanie to moja pasja i azyl. Dzięki niemu łapię zdrowy dystans do życia i nie daję się zwariować. Inspirują mnie ludzie i muzyka, która zawsze towarzyszy mi potem w słuchawkach, bo nie wyobrażam sobie pisania w zupełnej ciszy.

Moim debiutem literackim było opowiadanie „Inwersja”, które weszło w skład Antologii tematycznej grupy La Noir pt. „MDS”  w 2015 r. oraz jej reedycji w „MDS: Miłosne rewolucje” w 2018 r. Kolejne, „Pod powiekami”, ukazało się w antologii „Deszczowe sny” autorstwa grupy literackiej Ailes, wydanej przez wydawnictwo Waspos.

Druga twarz

....