Victoria Black

Debiutująca autorka ukrywająca się pod pseudonimem Victoria Black. Studentka filologii polskiej, miłośniczka książek - szczególnie romansów, choć sięga również po fantastykę. To właśnie z miłości do czytania zrodził się pomysł, by stworzyć coś własnego. Pisanie sprawia jej wiele radości, nie wyobraża sobie dnia bez napisania choć kilku słów powieści.

nierozsadne szepty.png

(Nie)rozsądne szepty

Rosemary Brandon to dwudziestoczteroletnia kobieta, która prowadzi całkiem zwyczajne życie, kończy studia położnicze, jest w długoletnim związku, miewa normalne problemy - opieka nad młodszą siostrą czy kiepski dzień w pracy. Wszystko zmienia się w dniu, w którym poznaje tajemniczego, seksownego Logana Hilla. Mężczyzna sprawia, że Rosie musi opierać się pokusie, aby nie zdradzić ukochanego - Ryana Archera. Sprawę komplikuje fakt, iż zachowanie partnera zaczyna niepokoić Rose, która ma podejrzenia, że Ryan może cierpieć na zaburzenia psychiczne. Kobieta spędza coraz więcej czasu z nowo poznanym kolegą i choć ma to być jedynie platoniczna znajomość, oboje zaczynają czuć coś więcej. Logan ma jednak wiele tajemnic, a jedną z nich jest wspólna przeszłość jego i Archera, której żaden z nich nie chce ujawnić. Rosemary jest rozdarta wewnętrznie, a gdy w końcu udaje się jej podjąć decyzję, którego z nich wybrać, los stawia na jej drodze kolejne trudności - kłamstwa, tajemnice, niedopowiedzenia i niespodziankę, która wywróci jej życie do góry nogami. Młodej kobiecie przyjdzie zmierzyć się z trudną sztuką wybaczania oraz z próbami połączenia ze sobą podpowiedzi rozumu i serca, co wcale nie jest takie proste.

nierozsadne szepty.png

W poszukiwaniu sprawiedliwości

Po śmierci swojej siostry, Rachel nie może znaleźć sobie miejsca. Wie, że morderca pozostał na wolności i nie jest w stanie żyć z tą myślą. Ma podejrzenia, kto mógł odebrać życie jej siostrze i postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość. W tym celu, zostaje menadżerką popularnego zespołu Synowie Hadesa. Rachel wydaje się zimną profesjonalistką, która chce jedynie wykonać swoją pracę i znaleźć dowody winy na człowieka, który skrzywdził jej siostrę, jednak mimowolnie zaczyna przywiązywać się do członków zespołu, a szczególnie do jednego z nich. Do tego, którego powinna nienawidzić. Reid przeszedł odwyk, po tym jak omal nie przedawkował narkotyków, ale media nie zapominają. Wszyscy wciąż przypominają mu o tragicznej śmierci jego dziewczyny, a także o tym jak się stoczył. Reid udaje jednak, że opinie ludzi go nie ruszają, zamyka się we własnym świecie, do którego wkracza nowa kobieta. Kobieta, która wydaje się równie zimna i bezuczuciowa jak on, kobieta, która może pomóc mu się podnieść lub stoczyć go do samego piekła. Pierwsza część serii "Synowie Hadesa" opowiadająca o dwójce zniszczonych ludzi, nie mogących uwolnić się od przeszłości, która wyciąga po nich swoje macki. Opowieść o mężczyźnie, który boi się zawieść i kobiecie, która boi się kochać. Zbliżają się do siebie, chociaż nie powinni tego robić, bo gdy prawda wyjdzie na jaw, wszystko nieodwracalnie się zmieni.