Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Victoria Black

Jestem debiutującą autorką ukrywająca się pod pseudonimem Victoria Black, studentką filologii polskiej, miłośniczką książek szczególnie romansów, choć sięgam również po fantastykę. To właśnie z miłości do czytania książek, zrodził się pomysł, by napisać coś własnego. Pisanie sprawia mi wiele radości, nie wyobrażam sobie dnia bez napisania, choć kilku słów powieści.

(Nie)rozsądne szepty

Rosemary Brendon jest zwykłą 25-letnią kobietą, która ma normalne życie - kończy studia położnicze, jest w poważnym związku z pilotem, Ryanem Archerem, miewa zwyczajne problemy, takie jak opieka nad młodszą siostrą czy kiepski dzień w pracy. Wszystko zmienia się w dniu, w którym poznaje tajemniczego, seksownego Logana Hilla. Mężczyzna sprawia, że Rossie, po raz pierwszy w życiu musi opierać się pokusie, aby nie zdradzać ukochanego. Sprawę komplikuje jednak fakt, iż zachowanie Ryana coraz bardziej niepokoi Rose, a ona sama zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Loganem. Mężczyzna powtarza, że chodzi mu o platoniczną znajomość, lecz oboje zaczynają czuć do siebie coś więcej. Logan ma jednak wiele tajemnic, a jedną z nich jest wspólna przeszłość jego i Ryana, której żaden z nich nie chce ujawnić. Rossie jest rozdarta pomiędzy dwoma mężczyznami, a gdy w końcu udaje jej się podjąć decyzję, którego z nich wybrać, los stawia przed nią kolejne trudności, którym nie jest w stanie sama podołać. Kłamstwa, tajemnice, niedopowiedzenia. To wszystko niszczy życie Rossie, sprawia, że wątpi w to, co do tej pory wierzyła i zmusza ją do nauczenia się jak wybaczać, a także łączyć ze sobą podpowiedzi rozumu i serca, co wcale nie jest takie proste.