top of page

Victoria Black

Debiutująca autorka ukrywająca się pod pseudonimem Victoria Black. Studentka filologii polskiej, miłośniczka książek - szczególnie romansów, choć sięga również po fantastykę. To właśnie z miłości do czytania zrodził się pomysł, by stworzyć coś własnego. Pisanie sprawia jej wiele radości, nie wyobraża sobie dnia bez napisania choć kilku słów powieści.

nierozsadne szepty.png

(Nie)rozsądne szepty

Rosemary Brandon to dwudziestoczteroletnia kobieta, która prowadzi całkiem zwyczajne życie, kończy studia położnicze, jest w długoletnim związku, miewa normalne problemy - opieka nad młodszą siostrą czy kiepski dzień w pracy. Wszystko zmienia się w dniu, w którym poznaje tajemniczego, seksownego Logana Hilla. Mężczyzna sprawia, że Rosie musi opierać się pokusie, aby nie zdradzić ukochanego - Ryana Archera. Sprawę komplikuje fakt, iż zachowanie partnera zaczyna niepokoić Rose, która ma podejrzenia, że Ryan może cierpieć na zaburzenia psychiczne. Kobieta spędza coraz więcej czasu z nowo poznanym kolegą i choć ma to być jedynie platoniczna znajomość, oboje zaczynają czuć coś więcej. Logan ma jednak wiele tajemnic, a jedną z nich jest wspólna przeszłość jego i Archera, której żaden z nich nie chce ujawnić. Rosemary jest rozdarta wewnętrznie, a gdy w końcu udaje się jej podjąć decyzję, którego z nich wybrać, los stawia na jej drodze kolejne trudności - kłamstwa, tajemnice, niedopowiedzenia i niespodziankę, która wywróci jej życie do góry nogami. Młodej kobiecie przyjdzie zmierzyć się z trudną sztuką wybaczania oraz z próbami połączenia ze sobą podpowiedzi rozumu i serca, co wcale nie jest takie proste.

pokusa w garniturze v1.png

Pkousa w garniturze

Della Collins nie ma łatwego życia. Odkąd została opiekunem prawnym swojego młodszego brata, stara się pogodzić pracę, studia i bycie matką. Zaczyna zdawać sobie sprawę, że ponosi porażkę na najważniejszym polu. Niełatwo jest bowiem upilnować nastoletniego buntownika, gdy większą część doby spędza się poza domem. Teraz do codziennych zadań musi dołączyć jeszcze staż w redakcji, aby zaliczyć pozostałe semestry na studiach. Przytłoczona obowiązkami, za namową przyjaciółki, pozwala sobie na jedną noc zapomnienia z przystojnym, tajemniczym klientem. Sądziła, że nigdy więcej się nie spotkają. Nie mogła się bardziej pomylić.

River Ericson zawiódł się na najbliższych w najgorszy możliwy sposób. Gdy dowiedział się, że żona zdradza go z jego bratem, chciał tylko jednego – dostać opiekę nad córką. Nie spodziewał się jednak, że „ukochana” nie pozwoli mu tak łatwo odejść, czy też raczej nie da odejść jego pieniądzom. Posądzony o przemoc domową został skazany na rok więzienia. Po wyjściu nie wie, jak zacząć życie na wolności, gdyż dla niego wszystko się skończyło. Nie może zbliżać się do córki, boi się, że jego obecność zniszczy karierę siostrze, a na samą myśl o związkach czuje niechęć i strach. Szukając chwili wytchnienia, podrywa młodą kelnerkę i spędza z nią upojną noc. Nie wie, że ta jedna noc zmieni całe jego życie.

Szukali zapomnienia.

Myśleli, że nigdy więcej się nie spotkają.

Los szykował dla nich jednak coś zupełnie innego.

bottom of page