top of page

Wojciech Czernek

Wojciech Czernek - urodzony w 1988 roku w Bielsku-Białej. Absolwent Bielskiej Szkoły Przemysłowej na kierunku technik ochrony środowiska. Mąż i ojciec, patrzący w przyszłość z szerokim uśmiechem. Autor dwóch powieści „Amour Fou” z 2018 roku oraz „Lot Ikara” z 2019 roku. Gość międzynarodowych targów książki w Krakowie w 2018 roku. Miłośnik powieści historycznych, thrillerów i grozy. Do ulubionych auto-rów zalicza Stephena Kinga, J.K.Rowling oraz Artura Urbanowicza. Jak twierdzi, najbardziej w pisaniu lubi zagłębiać się w emocje bohaterów, co pozwala czytelnikowi przywiązywać się do opowiadanych historii.

niepokorne dusze_wybrany1b copy.jpg

Niepokorne dusze

Niewielka społeczność skrywająca ogromną tajemnicę. Dom z przerażającą historią. Szesnastolatka zakochana w ulubionym pisarzu.

Alicja jest dzieckiem idealnym. Dobrze się uczy, posiada wiele talentów, mieszkańcy Pąsowiejów ją uwielbiają i nazywają pieszczotliwie Kwiatuszkiem. Nastolatka dużo czyta, a jej ulubionym pisarzem jest Kuba Wilk, autor bestsellerów. Los sprawia, że Kuba ucieka z wielkiego miasta wprost do miejsca, które zamieszkuje dziewczyna.

Czy Alicja zdoła być wciąż tak uroczą osobą, gdy pojawią się zazdrość i pożądanie? Jak poradzi sobie z próbą rozkochania dorosłego mężczyzny? Czy Kuba będzie potrafił oprzeć się wdziękom tamtejszych kobiet? Gdzie przebiega granica między miłością a zwykłą fascynacją? Dlaczego znany pisarz powinien obawiać się o swoje życie w tej malowniczej miejscowości? I wreszcie, jakie tajemnice skrywa dom po mężczyźnie, którego miejscowi nazwali szaleńcem? Historia o dylematach, pokusach i walce o swoje cele. Jak wiele jesteśmy poświęcić dla lojalności wobec innych?

bottom of page