Kontakt:

Od 10.04.2019 r. wyłącznym dystrybutorem naszych książek jest OSDW Azymut. Wszystkie księgarnie oraz hurtownie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z działem handlowym www.azymut.pl

Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

©2019 by Wydawnictwo WasPos.

Wojciech Smoła

Soru Hanta: Narodziny bohatera

Coś więcej niż magia. Do powstrzymania inwazji kosmitów nie wystarczą zmyślne zaklęcia i dobre chęci. Tylko użytkownicy ranu - tajemniczej mocy drzemiącej w ludzkich sercach - są w stanie ocalić Ziemię. 

 

Deynard od zawsze marzył, aby pójść w ślady ojca, który przez lata dzielnie stawiał czoła okrutnym najeźdźcom z planety Pirs. Nadszedł czas na nowe pokolenie bohaterów - czy Świetliki na powrót staną się symbolem nadziei?

 

To historia o odwiecznym konflikcie dobra ze złem, w której centrum mógł znaleźć się każdy z nas. Tylko gwiazdy wiedzą, ile należy poświęcić w obronie tego co kochamy.

Wojciech Smoła - Urodzony w 1992 roku. Absolwent Politechniki Lubelskiej z tytułem magistra inżyniera. Wychowany na serialach animowanych Marvela i Dragon Ballu. Redaktor jednych z największych polskich serwisów internetowych poświęconych popkulturze zachodniej i dalekowschodniej.